Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúként miért nem ír rám...

Fiúként miért nem ír rám egyetlen lány sem, ha felteszem a kérdést hogy ismerkedne-e velem valaki?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, szeretnék itt gyk-n ismerkedni, de miért nem ír rám senki sem? Miért nem adnak nekem esélyt?
2014. nov. 23. 21:06
1 2
 1/20 Buford Tannen ***** válasza:
84%
Ne itt próbálkozz ismerkedni itt a büdös életbe nem fog összejönni semmi sem!
2014. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát írj nekik te. Itt csak régimódi lányok vannak akiknek udvarolni kell. Ezt sem tudtad ?
2014. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami sok lány, ha van is akkor 12-15évesek vannak, én 10 csajból jó ha egy 17felettivel összefutok xd kitartás teso!
2014. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Itt a többség úgyis lelép pár levél után, ha nem, és rengeteg időt/energiát öltél az ügye, akkor meg lepattintanak, ha el akarod hívni őket. Én innen kb. 2 lánnyal tudtam találkozni, azt is csak barátilag, pedig több tucattal leveleztem. Az utolsó kettő a napokban tűnt el nyomtalanul. :)
2014. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd te az ilyen kérdéseket, es ha egy lány tesz fel ilyet, akkor válaszoljál ra, hogy neked írhat, vagy pedig írjál rá priviben. Én sem írok ki ilyen kérdést, mert nekem az a tipp amit most adtam eddig bejött :D.
2014. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azok is szarnak visszaírni...
2014. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#3

Nálam meg az arány 50-50 %

Voltak 20 év felettiek és még idősebbek is :)


#4

Igazad van, de vannak kivételek is.

Valóban sokan csak pár levél után eltűnnek.

Én ezt annak tudom be, hogy nem tudnak kommunikálni csak a lábukat szét dobni és riszálni, ahhoz ugye nem kell beszélni vagy írni :D

Az ilyennel alapból nem foglalkoznék tehát nem is érdekel, hogy eltűnik.

Volt, hogy egy egyetemista csajjal beszéltem itt, ő tudott kommunikálni, de annyira elvolt szállva magától, hogy jobb is, hogy nem folytattuk. :)

2014. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Zárójelben megjegyezném, hogy akik azt mondják, hogy ne itt, azok szokás szerint megint nem sorolnak alternatívákat. Ha külön kérdés formájában kérdeznek rá az emberek, akkor meg köpködnek és mocskolódnak.
2014. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Srácok, srácok, ne itt! Az internetet is a férfiak legjobb 10%-ának találták ki. :) A lányok is ugyanúgy a legeslegjobb srácokat szemelik ki maguknak és senki mást nem vesznek emberszámba. Ha átlag vagy átlag alatti vagy, felejtsd el az egészet, mert sajnos itt sem fog összejönni, lehetsz akármennyire értelmes, intelligens, beszédes, kulturált stb. Ez a valóság-tahóság... :/
2014. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#7: Én kifejezetten az értelmesnek, normálisnak gondolt lányok társaságát kerestem, tehát akik tudnak összefüggően, szabatosan írni, akikről sejthető, hogy van is egy kis agyuk. Két véglet van szerintem többségben: az egyik a beképzelt átlagosoké, a másik meg a mindentől és mindenkitől rettegő huszonéves szüzikéké. Nem vagyok tökéletes, de mások sem azok. Tényleg próbáltam érzékeltetni velük, hogy értékesnek találom őket, hogy kíváncsi vagyok rájuk, mindhiába, 99%-ban leráztak vagy eltűntek. Meg sem magyarázzák, hogy miért nem vagyok elég jó, vagy hogy mi a baj, ha hónapokig beszélgettünk, az se volt elég jó. Lehet, hogy tényleg bunkónak kellene lennem, az jobban tetszene nekik, vagy ha nem, akkor legalább lenne okuk az elutasításra. Ha nekem olyan rossz lenne a helyzetem, akkor önmagamnak is megadnám az esélyt a normális ismerkedésre, de úgy tűnik, az itteni lányok többsége nincs is olyan rossz helyzetben. Szóval az itteni ismerkedéseim gyakorlatilag mind kudarccal zárultak. A 4-es voltam.
2014. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!