Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi történik velem? Nem tudok...

Mi történik velem? Nem tudok már lefeküdni akárkivel?

Figyelt kérdés

Én vagyok az a fajta ember, aki világ életében csak azt kapta a pofájába, hogy ronda és hogy sosem lesz senkije. Ezzel szemben 24-25 évesen eljutottam oda (szerencsére gyurás nélkül), hogy mindig akad valaki, aki dug velem.


Mondjuk nem csinos, vékony, fiatal lányok. (még az átlagos szintet sem érik el)


De már kezdek undorodni tölük. Szal ha pl társkeresőn beakad valami rottyant 30as nő, akinek már pokhálosodik és én is jo lennék már neki, akkor elgondolkodom, hogy kell ez nekem? Fél óra alatt megunnám, megundorodnék tőle minden tekintetben...


Belegondolok abba is, hogy a jóképü fiuk meg folyton csinos lányokkal szexelnek.


Ugyhogy most nem értem, hogy csak azért szeretném, hogy valamit érezzek a lány iránt, mert nekem csak igy (azaz barátnőzés keretén belül) lehet egy valamirevaló nőm?


Mert lehet, hogy ha én is mindig csinos lányokkal szexelhetnék, akkor nem kéne barátnő :(


(Közhely válaszokra nem vagyok kiváncsi. Uncsik vagytok már)


2014. nov. 23. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2014. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy a szép nőket s megunnám?
2014. nov. 23. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra mi nem tudjuk a választ.
2014. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát mondjuk valaki irhatna, aki eleinte csak csufi nőknek kellett, mert ő maga nem volt szép, de aztán megszépült, kigyurta magát, gazdag is lett és akkor már HIRTELEN és teljesen véletlneül ugye már a csinos lányoknak is kellett


És ő tudja a különbséget

2014. nov. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!