Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Mit szólnátok, ha...

Srácok! Mit szólnátok, ha rátok köszönne egy csaj utazás közben?

Figyelt kérdés

Akár van párotok, akár nincs. Vagy tetszik-e a lány, vagy sem.

Amúgy nem ismeritek egymást, csak együtt szoktatok utazni.

Köszi a normális válaszokat! :)


2014. nov. 23. 01:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nálam ez középiskola óta természetes. Bár én olyan irányba, útvonalon közlekedem, közlekedtem ahol nem sokan, szinte mindig ugyan azok jöttek mentek. Kb fél év után nagyon sokkal köszönőviszonyba kerültem és van köztük sok olyan, akivel le is állok beszélgetni bármikor, még ha nem is utazunk. Én ezen nem kapnám fel a fejem. Az érdekesebb lenne ha még sosem láttam volna. Akkor elkezdenék gondolkodni hogy tényleg ilyen hülye vagyok e e mert nem emlékszem, vagy kéne, vagy ki ez? De amúgy semmi. Megkérdezném hogy ismerem e , ha nem, akkor pedig folytatnám a beszélgetést :)
2014. nov. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jól esne, sokat utazok, szinte mindig végig dumálom, gyakran korosodó hölgyekkel is. Érdekelnek az emberek, és az élet-utak. Persze néha kifogtam részeges alakokat is, de ezek a kevesebbek. Örülnék neki, van párom, de szeretm az embereket.
2014. nov. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Visszaköszönnék.
2014. nov. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok: Jajj összetévesztettem egy másik kérdéssel, ide nem ezt akartam írni :D
2014. nov. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Visszaköszönnék. De azért furcsálnám.
2014. nov. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Simán visszaköszönnék, és kész. Nem kezdenék beszélgetni, vagy ilyesmi.
2014. nov. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!