Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Mit szólnátok, ha...

Srácok! Mit szólnátok, ha rátok köszönne egy csaj utazás közben?

Figyelt kérdés

Akár van párotok, akár nincs. Vagy tetszik-e a lány, vagy sem.

Amúgy nem ismeritek egymást, csak együtt szoktatok utazni.

Köszi a normális válaszokat! :)


2014. nov. 23. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Köszönjön, hadd beszélgessünk :)
2014. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpi a csaj, és nincs barátnőm, szívesen dumálnék vele aztán leszállásnál időpontot ajnálok fel neki egy teára, kávéra. Két időpontot, így választhat is, és elmélyülhet, mekkora jó fej vagyok. :'D

Semmi baj, foglaltam a helyet :D

2014. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy rámosolygok szimpatikus fiúkra. Általában vissza is mosolyognak, így mindenki jól jár. Nekik is jól esik és az én önbizalmamnak is jót tesz. Ez az utcán is működik.

Ha ráköszönsz, akkor szerintem elkezd gondolkodni, hogy honnan ismer.

28L

2014. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha bármiről el lehet vele beszélgetni, nem csak arról, hogy ő hogyan szokta magát félholtra inni, akkor díjaznám.
2014. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki párkapcsolattól függetlenül, mert társaságom már van és én társas lény vagyok. Pont hogy utálom mikor elkezdek spanolni egy csajjal azt' olyan válaszokat kaptam néha, hogy "van pasim, köszi" meg "nem vagy az esetem"..ezektől megőrülök, mert ki mondta, hogy fel akarom szedni...én csak tartalmasan akarom tölteni az utazást, főleg ha több óra...szóval igen, jó lenne, ha kezdeményeznének a hölgyek is, nagy baj nem lehet belőle! ;)
2014. nov. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Örülnék neki,de velem ilyen nem hiszem hogy valaha is előfordulna,mivel még csak mosolyt sem kaptam soha egytől se őszintén...

23/F

2014. nov. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Örülnék neki :) Van is ilyen csaj
2014. nov. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lévén, hogy rengeteget vonatozok, rendszeresen rám köszönnek "idegenek" és időnként szóba is elegyedünk. Szóval szólni azt szólnám, hogy visszaköszönnék. :D
2014. nov. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy váratlan csóknak az utcán is akár :)

(24/F)

2014. nov. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9., még akkor is, ha bármilyen nyavaját elkaphatsz? :D
2014. nov. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!