Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan adjam...

Szerintetek hogyan adjam tudtára egy fiúnak hogy nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Nem merem megszólítani ő megszólított már egy párszor utána halál vörös leszek mindig mosolygunk egymás közelében és titokban nindig néz csak mikor ránézek elfordul nagyon nagyon szeretném megismerni szerintetek ha estleg megmerem szólítani mit mondjak?ti mit tennétek?szerintetek én tetszek neki?
2014. nov. 22. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztos, hogy tetszel! menj oda dumálni, ha már dumáltatok. mosolyogj rá és nézz a szemébe
2014. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hogy tetszel e neki? szerintem 100%
2014. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. nov. 22. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is biztos, hogy tetszel neki. Egyébként semmi eget rengetőt nem kell tenned, elég ha beszélsz vele, keresed a társaságát, így érezni fogja, hogy ő sem közömbös számodra.
2014. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szia! :) Szerintem tuti tetszel neki,tehát nincs miért félned! Menj oda nyugodtan és kezdj el vele beszélgetni.:) Biztosan nem lesz semmi baj főleg,ha már ő megszólított téged és mosolyog is.
2014. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bárcsak anno az én társaságomban is lett volna egy ilyen lány aki az én jelenlétemben így viselkedik
2014. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nagyon félek hozzászólni amikor megszólít akkor is alig merek válszolni
2014. nov. 22. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
embereld meg magad gondolj arra hogy ő is ilyen helyzetben van
2014. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért is félek nagyon mert a suliban 1 évvel idősebb
2014. nov. 22. 20:04
 10/12 anonim ***** válasza:
esetleg írhatsz neki facebookon ha élőben nem megy. Én is szégyenlős voltam, de mára már egy 5 évvel idősebb fiùtól sem jövök zavarba :) Ha gondolod, írj privit!
2014. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!