Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemisták, főiskolások!...

Egyetemisták, főiskolások! Felismeri valaki az alább leírt lányt?

Figyelt kérdés

Egyetemisták és főiskolások segítségét kérném, hogy megtaláljak egy lányt.

Október közepén ismertem meg egy szombat estén egy budapesti szórakozóhelyen, ahová pár kollégámmal közösen mentünk kiereszteni a fáradt gőzt.

A hely a Dob utcában található, egy pincehelyiség, a neve pedig az, hogy "Lámpás".

A keresett lány egy randira érkezett oda egy sráccal, aki valami távoli ismerőse az egyik kollégámnak.


Annyit tudok a lányról, hogy Gabi a neve és adózásból íratott ZH-t következő hétfőn (október 20-án).

Kb 165-170 cm magas lehet, karcsú testalkatú kis formás mellekkel, szőkésbarna hajú, kb 24-28 éves lehet, nagyon sokat mosolyog, vidám természetű, szeret beszélgetni.


A napokban tudtam meg, hogy a randizásból nem lett végül semmi komolyabb kapcsolat, viszont sem a vezetéknevét nem tudom, sem azt, hogy hol lakik.

A kollégámat kérdeztem, ő sem tudja.


Ha esetleg jár erre olyan, aki ismer valamelyik budapesti egyetemen vagy főiskolán Gabi nevű lányt, aki gazdasági tárgyakat tanít, az megtenné, hogy ír nekem róla valamit?

Nagyon szeretném megtalálni és megismerni a fent nevezett lányt, de így sajnos úgy fest, hogy esélytelen, hacsak nem segít valaki, aki ráismer...


Köszönöm előre is, ha segít valaki!

("A becsületes megtaláló jutalomban részesül!" :))



2014. nov. 21. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
23%
Bélának hívják.
2014. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!