Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan pasi aki nem...

Van itt olyan pasi aki nem mos fogat?

Figyelt kérdés

Van barátnőd? Őt nem zavarja? Ő se mos? Hány éves vagy?

Fogorvoshoz jársz?


2014. nov. 20. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
fújci
2014. nov. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

-énekem már régóta nem kell mosnom,csak beleteszem a protkót a pohárba azt kész,


69F

2014. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akinek tudom a múltjából, hogy nem mosott fogat, hogy most megteszi-e, azt nem tudom, de rohadt büdös a szája. És van barátnője több, mint egy éve, szóval nem hinném, hogy zavarja, hacsak meg nem szokta.
2014. nov. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3:

Minden csak szokás kérdése :D

2014. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez valami fétised lenne?
2014. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne
2014. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Buford Tannen ***** válasza:
van egy ilyen ismerosom de olyan rohadt szerencsés hogy 20 év alatt 1lyukas foga se lett...
2014. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kamaszkoromban eléggé elhanyagoltam a fogaim, de meg is lett a böjtje. Most napi 3x mosom.
2014. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előfordult már, hogy nem voltam kb. két napig fogkefe-közelben. Fejvesztve rohantam megsikálni a fogaimat, mert nem bírtam ki, hogy lepedékesednek a fogaim. Szörnyű érzés, legalábbis számomra az. Naponta minimum egyszer fogat kell mosnom, különben durci vagyok.
2014. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl. valahogy mindig elfelejtem... Ülök a gép előtt,eszegetek chipset, mogyorót, iszom egy kis kólát, mert az finomabb, mint az energiaital, de ébrentart, nyomom a WoW-ot hajnalig, néhány cigi közben, aztán fáradtan- esetleg illuminált állapotban bedőlök az ágyba, maszturbálok, aztán alszom. Másnap, ha nincs dolgom, akkor megint a gép elé ülök, és van, hogy csak rá 24- 30 órára jövök rá, mikor valaki furán néz rám napközben, hogy jajj, tényleg, elfelejtettem! Járok fogorvoshoz, mindig megcsinálja szépen, vettem Elmex-et is, mert ő azt ajánlotta, de elfelejtem és csak 2,5 naponta jut kb eszembe, emiatt aztán vastag sárga lepedék van rajta, több helyen szuvas, és van hátrébb, ami csonkig letört... mit lehet ez ellen tenni? Ha a barátnőm lenne és meglátná a "what do do" listámat, az gáz lenne... F/23
2015. ápr. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!