Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha viccből mondta, hogy...

Ha viccből mondta, hogy menjünk el együtt X helyre, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés

Most beszéltünk másodszorra, mert nemrég ismertem meg a srácot. Szóba jött egy jó hely, egy kicsit messzebbi város, hogy milyen szép hely. És mondta hogy el akar menni, menjünk el. Először azt gondoltam hogy viccel, de aztán azt mondta hogy komolyan..., úgyhogy nem tudom. Mondtam, hogy menjünk akkor el, de aztán ennyiben maradtunk, nem beszéltünk semmi konkrétat úgyhogy most nem tudom, mennyire gondolta komolyan. De akkor tetszem neki, ha el akar utazni velem kettesben egy másik városba, ugye? :D Főleg így, hogy alig ismerjük egymást. Na és hogy hozzam fel ezt újra? Mert én tényleg szívesen elmennék vele és szerintem ő is, úgy tűnt legalábbis mikor mondta.

20/L


2014. nov. 16. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hahaha, szerintem is vicces volt. Hát még ha Y helyet mondott volna... azért lehetne mit csiszolni még a humorán.
2014. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!