Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl kicsi száj. Nagyon nagy...

Túl kicsi száj. Nagyon nagy hátrány?

Figyelt kérdés
Szingli nő vagyok. Az ismerkedés szakaszában vagyok egy férfival. Neki kifejezetten telt az enyémnél sokkal nagyobb szája van. Nekem sajnos túl kicsi és vékony is./a szemeim szépek, azt mondják/. A volt párom is kis szájú volt. Szóval nem volt probléma csókolózásnál. Most viszont kicsit félek. Szerintetek?
2014. nov. 16. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2014. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
A kérdés az, hogy mekkora pénisz fér abba a kis szájba.
2014. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a nem nagy, de telt ajkú nőket kedvelem, nem probléma sztem az eltérő ajkak mérete...sőt, nekem is eléggé telt ajkaim vannak és volt olyan párom akinek szinte nem is voltak és nem volt gond, engem nem zavart :)
2014. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani, de félni szerintem nem kell.
2014. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől tartanod, ameddig az úriember nem Steven Tyler, de ennek nem adok nagy esélyt.
2014. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
látott már, nem? akkor meg mi a probléma? ha nem tetszenél neki, nem ismerkedne veled. csókolózásnál meg nincs olyan, hogy ez zavaró lenne.
2014. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mivel itt nem az a kerdes kedves valaszolo h befer e majd a kis szamba a penisze ezert tok foloslegessen koptatattad a klaviaturat...


Valaszolva a kerdesre az en paromnak is kisebb, vekony szaja van nekem meg teltebb.

Semmi problema nem lesz ha jol csokoltok mind2en akkor meg vegkepp:)

Az elejen fura volt nekem mert nem oldodott valami konnyen a a holgy de amint atlepte azota csak azt hallom h puszit kerek :D

2014. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nyelven rövid és vastag mint valami elcseszett ronda lénynek bármelyik Szkifiből szóval jobban rácsesztem hiába van nagy pofám.
2014. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!