Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenki életében vannak...

Mindenki életében vannak ilyen szakaszok?

Figyelt kérdés

Szóval 3 hónap alatt magánéletben minden "összejött" nekem. Első,komoly kapcsolatom egy magalázással ért véget. Másfél hónapja,mire sikerült felállnom összeismerkedtem egy fiatalabb lánnyal,akinek még semmi kapcsolata-tapasztalata nem volt. Minden jól alakult,de sok butaságot beszélt össze-vissza, és elejéről akart volna mindent kezdeni,de én meg nem akartam megint egy későbbi rosszat.

Most teljesen elvagyok keseredve.Nem tudom hogy én vagyok-e a hibás,vagy a volt partnereim voltak-e,és amúgy se találkozok naponta új lányokkal.

Ez egy ilyen szakasz és lesz jobb?


2014. nov. 15. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Most, hogy felvidítsalak gondolj bele abba, hogy ha nem lenne a fent és lent, hanem konstans lenne az életed, akkor nagy eséllyel halott lennél. Nekem is volt rossz időszakom. L
2014. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak mindenkinek hullámvölgyei,csak annak is vannak rosszabb és nem annyira rossz válfajai... Például sok ember van,akinek kapcsolat és barátnő sem jut az életében... szerinted akkor ők mekkora hullámvölgyben vannak egész életükben?

Amúgy nyilván lesz jobb számodra,hiszen többször is már kellettél másoknak,csak lehet éppen nem azoknak,akik értékeltek volna téged...

2014. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Érdekes gondolatok! :)
2014. nov. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!