Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rám ír, órákon át beszélgetünk...

Rám ír, órákon át beszélgetünk, de nem bókol és nem is flörtöl. Akkor most tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot (közös ismerősök által), aki személyesen aranyos volt velem, úgyhogy bejelöltem facebookon. Visszajelölt és rám írt, beszélgettünk órákon át, hajnalig. Aranyos volt, de nem bókolt, nem is flörtölt meg semmi. Nem ehhez vagyok hozzászokva. Amúgy egész aranyos volt, meg jófej, sokat hülyültünk ezalatt az idő alatt, de most elgondolkodtam, hogy tetszem-e neki egyáltalán, nem mondott semmi olyat...
2014. nov. 15. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán előbb jobban meg akar ismerni, mielőtt eldönti.
2014. nov. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valszeg, félénk vagy nem tudja, h kell. Hozz fel vmi szexuális témát és lássuk mi történik.
2014. nov. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerinted mi a fa-szért dumált veled hajnalig csajszi?
2014. nov. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Látod, máris elérte, hogy rajta agyalj az éjszaka közepén. Vérprofi a gyerek. Úgy meg fog húzni, hogy imádkozol majd a következőért.
2014. nov. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem ehhez vagyok hozzászokva. "


Akkor mihez vagy? Hogy már az első másodpercben azt mondja neked valaki, hogy oké kellesz??


Tudod, nagyon sok mindenhez idő és türelem szükséges, úgyhogy nyugi! :)

2014. nov. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól csinálja a srác, tilos bókolni csajozásnál. Ez egy örök szabály :)
2014. nov. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kisboltos ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ráadásul neten még beszélgetni sem szeretek. Majd lehet élőben fog, vagy később.

Egy újonnan megismert személynek nehéz jól bókolni. Az ilyen elcsépelt dumákat meg utálom. Majd bókolok neki személyesen, ha valami frappánsabb eszembe jut.

Értékeld a srácot, nem hétköznapi.

2014. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!