Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minden férfinak az a nő kell...

Minden férfinak az a nő kell aki nyiltan flörtöl vele?

Figyelt kérdés
Nekem nincs barátom így ha már egy kicsit flörtölgetek visszafogottan egyből azt kapom hogy akarok vmi komolyat az adott pasitól. Egy srác van aki bejön ezt mindenki tudja beleértve őt is a társaságban. Kedves vagyok vele de nem merek nyiltan flörtölgetni mert ugy tudom neki más tetszik. Az meg már ciki lenne h próbálkozok ennek ellenére, elvégre ha kellenék neki biztos lépne. VISZONT azok a nők akiknek van pasijuk nyiltan flörtölgetnek vele ill. más srácokkal ha ugy adódik és még se az jön le h fel akarná szedni a lány a pasit hanem h milyen jó fej, meg milyen laza aztán ha ugy adódik mégis összejönnek. Így akinek nincs pasija h kezdeményezzek? Mert nekem nagyon ugy jön le h csak annak a nőnek van esélye egy férfinál aki erőteljesen flörtölget meg kokettál...
2014. nov. 11. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekem olyan kell aki szereti, ha pórázon viszem.
2014. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
....:/
2014. nov. 11. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:

De teljesen ellentmondásos az, amit írsz.

Akinek van párja még jó, hogy nem fogják azt hinni, hogy fel akarja szedni a pasit.

Neked, akinek nincs pasija úgy flörtölget, annál meg jó, hogy azt hiszik, hogy akarsz valamit.

Ha nem akarsz semmit és barátkozni akarsz, akkor miért flörtölgetsz?!

Nem értem..

2014. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát tudod van olyan lány akinek van pasija de közbe meg kinéz mást és bizony felszedné igy flörtölget vele... Ez az egyik ismerősöm. Én meg már nem merek flörtölni mert ugy érzem lejáratnám magam mert ha kellenék neki lépne a pasi.
2014. nov. 11. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz szerintem, de ettől még nem kizárt termeszesen, hogy így van.
2014. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem kicsit összekeverted a dolgokat. Nyilván azt kapod, hogy komolyat akarsz, mert mindenki tudja, hogy a sráctól komolyat akarsz. Ha te visszafogott vagy és úgy próbálsz flörtölni az mindenkinek szemet szúr. Főleg, ha egy olyan pasival teszed, akibe bele vagy zúgva.


Flörtölni, kacérkodni lehet. Főleg olyanokkal, akiket már valamennyire ismerek és nem gondolják, hogy bármit is akarok, mert tudják, hogy van pasim, általában nekik is van csajuk. Ez csak játék. Mindkét fél jól jár vele, örömet okoz, önbizalmat erősít, barátságot épít, mi szoktunk flörtölve hülyéskedni, persze nem taperoljuk egymást, csak bókolgatunk, kacérkodunk, beszúrunk csípős megjegyzéseket. Én imádok flörtölni. Pont a lazasága miatt szuper dolog, aki feloldódik egy másik személy közelében, pozitív a kisugárzása, persze, hogy jobban kell a pasiknak, mint aki csak csendben ül.


Ha nincs egyikőtöknek sem senkije, akkor más a szitu, akkor mindketten tudjátok, hogy benne van a pakliban, hogy több is lesz belőle.


De ha a pasi nem veszi a lapot, akkor ne is flörtölgess vele, nekem is vannak olyan visszafogott ismerőseim, akikkel nem lehet kacérkodni, mert ők mások, visszafogottabbak. Velük csak beszélgetek és a flörtölést megtartom azoknak, akik vevők rá.


Idegennel nem flörtölök, mert rögtön azt hiszi akarok valamit és könnyűvérű vagyok, nekem ez csak ismerősökkel megy haveri alapon.

2015. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Én meg már nem merek flörtölni mert ugy érzem lejáratnám magam mert ha kellenék neki lépne a pasi"


Itt a kulcsmondat.

Ne akarj flörtölgetős típus lenni, ha nem vagy az.

Ez erőlködés.


Remélem azóta kialakult valami a pasival vagy valaki mással, írj, ha még olvasod! :)

2015. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem alakult semmi, vagyis kicsit oldottabb lett a hangulat vele, az a baj h ő is egy csendes típus, de aki rányolum afelé nyit, viszont én már nem nyomulhatok, miután tudja hogy mennyire tetszik. Nem szeretném a viszonylag normalizálódott helyzetet tönkretenni közöttünk.
2015. jún. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!