Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor egy barátotok/barátnőtö...

Amikor egy barátotok/barátnőtök bevallja, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

És ti foglaltak vagytok, nem érzitek úgy, hogy bár tehetnétek érte valamit?


Több ilyen vallomást is kaptam már az utóbbi időben, de komoly kapcsolatom van, és úgy fáj, hogy mások, akik fontosak nekem, mert régóta barátok vagyunk, miattam szenvednek.


Ti nem szoktatok így érezni?


N


2014. nov. 14. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban fontosak mások neked és nem akarod leláncolni magad, nyugodtan adj nekik is esélyt. Lehet titkon erre vágysz, ha ilyen gondolataid vannak és eljutsz odáig, hogy erről kérdéseket tegyél fel.

Elképzelhető, hogy nem vagy elégedett tudat alatt azzal a bizonyos "komoly kapcsolatoddal".

2014. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem akarok az a lány lenni, aki úgy cserélgeti a pasijait, mint más a zokniját.

Ismerem őket annyira, hogy tudom, bármelyikükkel működne, ha nem is lenne nagy szerelem, de mégsem szeretnék kipróbálni mindent egyszer élünk elven, aztán csalódást okozni mindenkinek.

2014. nov. 14. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Félreérted. Nem azt mondom, hogy váltogasd őket. Csupán ha látsz rá esélyt, hogy van, aki jobban megérdemel téged, mert jobban szeret és tudod, hogy te is tudnád őt úgy szeretni, akkor lépj.
2014. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!