Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bizonytalan vagyok. Mit tegyek?

Bizonytalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, akibe teljesen beleestem, de nem voltunk mindig túl jóban...

Pár nappal ezelőtt az osztálytársaim rávették ezt a lányt, hogy játsza el, hogy szerelmes lett belém (amúgy senkinek nem mondtam el hogy szerelmes vagyok belé...) Az volt a tervük, hogy az egyik fiú osztálytársam azt mondja nekem, hogy most tudta meg, hogy szerelmes belém ez a lány, mire én-ahogy azt ők is gondolták-elkezdtem kérdezgetni, hogy honnan tudja, stb... Erre odajött ez a lány és "nem vett észre"(már sötét volt). Odament a tőlem kb. Két méterre álló osztálytársamhoz, akivel ezelőtt beszéltem, hogy "azért ne mond el neki, majd ha úgy érzem elmondom neki!". Erre én jeleztem h "itt vagyok..." És ekkor rontotta el a lány a szerepét:azt mondta, hogy:"jaaaj, nem is vettem éééészre hogy itt vaaaagy, de érdekeees!" Ebből én sejtettem, hogy az egész kamu.


Egész este azon gondolkodtam, h kamu volt e vagy nem, de sajnos elhitettem magammal, hogy nem az, és másnap (ma) tudtam meg biztosan, hogy kamu volt.

Most van egy olyan érzésem, hogy lehet, h mégis érez irántam valamit, mert ma egész nap úgy tűnt, nincs jó kedve, amit én annak tudtam be, hogy lehetséges, hogy azért vállalta be a "szerepet" mert hátha nem fog nekem leesni, hogy kamu, és kezdeményezni fogok.



Mit gondotok, szerintetek csak képzelődök, vagy tényleg lehet, hogy érez valamit? Érdemes kezdeményezni még holnap, holnapután, vagy hagyjam a fenébe? Ha kezdeményezek, mit mondjak?

NAGYON BIZONYTALAN VAGYOK!


PLS. NORMÁLIS VÁLASZOKAT!


Előre is köszönöm!



2014. nov. 12. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezz rá, kíváncsi vagyok a folytatásra...
2014. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó nagy szemete az osztálytársaid, rézvétem ehhez (énvelem is próbáltak hasonló terveket csak okosabb voltam ennél)


De biztos hogy kamu volt sajnos csak az ellenkezőjét hiteted el magaddal... Nem vagy te véletlen INFJ típus?

2014. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne kezdeményezz és ne vedd komolyan

hagyd hogy játszon veled, de ha látod hogy nagyon megjátsza magát akkor pattintsd le és alázd meg a többiek előtt

2014. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok képes megalázni a többiek előtt, mert nagyon szeretem...
2014. nov. 12. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
majd elmúlik
2014. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:-/
2014. nov. 12. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!