Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire lehet bele bonyolódni...

Becykeee kérdése:

Mennyire lehet bele bonyolódni az internetes ismerkedésbe? 17 év kor különbséggel a férfi gondolhatna bármi komolyat? Meddig tartható fent ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedtünk meg neten, az első hét nehézkesen indult idegesítettük egymást, ezért én jobban csak firkáltam,aztán egy nap mondtam szeretném látni weben, abban a pillanatban minden megváltozott,oda lett értem, és igen nekem is nagyon tetszik :) Ajándékot is vett nekem, szívecskét amibe bele van írva kedvesem ... de ez csak 1 hete tart,nem tudom mit akarhat igazán komoly szándéka lehet e.Mert sajnos minden beszélgetésünk a szexre épül, de bármiről tudunk beszélgetni.260 km választ el minket, Beszéltünk arról hogy talizünk majd, ő mondta lejön hozzám kérdeztem hova megyünk ? Mondta hozzám hideg zuhanyként ért, mert a családom nem engedné ezt a korkülönbséget, így mégis elsőre hogyan hozhatnám haza... nem tudom nekem ez kicsit fúra
2014. nov. 12. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak szexre utazik. Ugyan te se gondolod komolyan? Azt hiszed 17 év korkülönbséggel szex témákról beszélgetve majd megy megkérni a kezed? Tetszel neki és megdugna. Kész ennyi. Kell ragozni?
2014. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármi lehet a dologból. De addig ne éld bele magad amíg nem találkoztok személyesen. 2-3 hét után simán találkozhattok. Értelme nincs hónapokig gépelgetni, aztán személyesen pofára esni:)
2014. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dugni akar, én is így csinálom...
2014. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"Komoly szándéka lehet-e csak a szexre épülő beszélgetésekel?" Muhaha... ébresztő kislány! Sehogy ne vidd haza! Óvakodj az ilyen liliomtipróktól!!!!!!!!! Hacsak nem vagy 30 éves, felejtsd el az ekkora korkülönbséges kapcsolatot! Te is érzed, hogy csak meg akar fektetni, ne csinálj hülyeséget. Normális felnőtt férfi nem kezd ki egy gyerekkel. Hány éves vagy, gondolom max 17-18.

30/N

2014. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A korom 23 éves, ő 40,
2014. nov. 12. 20:16
 6/7 anonim válasza:
Nem vagytok egy generáció, de ha érdekel a szexkapcsolat, akkor hajrá, de szerintem többet ne vàrj... Ha komolyan érdekelnéd, a szexet csak soká hozta volna föl, vagy egyáltalán nem is, csak ha már jobban ismeritek egymást.
2014. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd leesik neki a tantusz. Mindenki saját hibájából tanul.
2014. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!