Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy ismerkedtetek valakivel, és hallottátok, hogy meséli valakinek, hogy ismerkedik valakivel, és inkább hagytátok az egészet, mert úgy vettétek, hogy valaki másra gondolt?

Figyelt kérdés
Ja... velem se volt még ilyen.....
2014. nov. 11. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem mert az egyiket valaki a másikat másvalaki hallhatta és az egyik valaki és a másik valaki egy harmadik valakinek is valakije. A harmadik valaki viszont elcsúszott a tyúkszaron és a negyedik valaki aki egyébként ismer még jó pár valakit ezt látván arra gondolt hogy mi lenne ha elmenne golfozni.
2014. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire rokonszituáció, de velem megesett már olyan, hogy ismerkedtem egy lánnyal, és elújságoltam néhány ismerősömnek, hogy éppen egy szeretetre méltó tüneménnyel ismerkedek. A lány meg szépen lekoptatott azzal a szöveggel, hogy "megbíztam benned, te meg mindenkinek szétkürtölöd, hogy ismerkedünk". Azt hiszem érthető, hogy miért nem ismerkedünk mi, férfiak közül "néhányan" a nőkkel...
2014. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!