Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejelöltem, visszajelölt, de...

Bejelöltem, visszajelölt, de nem ír rám. Akkor nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot tegnap. Illetve találkoztunk egy szolid délutáni "buliban" és az ő kezdeményezésére beszélgettünk picit. Szerintem szimpi voltam neki is, sokat mosolygott rám. Ma bejelöltem facebookon, visszajelölt, de nem írt rám. Akkor mégsem akar tőlem semmit?

18/L


2014. nov. 10. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

tipikus..rád vár, hogy írj neki!

DE! ne tedd!

ha akar valamit írjon csak! ne kezdeményezz.


én pasiként tudom, hogy sokkal izgibb megszerezni egy nőt, mint csak ugy kvázi felajánlkozva megkapni.

akiért küzdeni ekll azt jobban megbecsültem mindig is! :)

2014. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Bejelölt, visszajelöltem, de nem ír rám. Akkor nem tetszem neki?

Megismertem egy lányt tegnap. Illetve találkoztunk egy szolid délutáni "buliban" és az én kezdeményezésemre beszélgettünk picit. Szerintem szimpi voltam neki is, sokat mosolygott rám. Ma bejelölt facebookon, visszajelöltem, de nem írt rám. Akkor mégsem akar tőlem semmit?

20/F

2014. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazán nem szeretném letörni a lelekesedésed, de lehet nem is emlékszik ki vagy. (Mármint lehet olyan típus aki vagy 20 lánnyal bratyizik 1-1 buliban...)
2014. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2014. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha nem ír?

F"sznak élitek azon a sz%ron az életetek.

2014. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!