Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha facebook-on ráírok egy...

Ha facebook-on ráírok egy lányra akit bejelöltem (amugy visszajelölt), hogy megadná-e a mobilszámát az sok így hirtelen? Mert nem nagyon szeretek facebook-on irogatni, inkább beszélnék vele, csak lehet, hogy ez túl sok így elsőre?

Figyelt kérdés
Vagy van egy olyan lehetőség, hogy felkérés telefonyszámának megadására a névjegyén, lehet azt kéne inkább?
2014. aug. 27. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki az egészet, hogy nem szeretsz írogatni face-en, de megszeretnéd ismerni. :)
2014. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy fb-n beszélj meg vel egy talit és ott elkéreted.
2014. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért beszélj vele pár sort...mert lehet nem jönne be a stílusa vagy te neki...és később hozd fel ezt...
2014. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek chaten beszélgetni, sokkal jobban szeretem a telefonálást, de a lány helyében semmiképpen nem adnám még meg neked a számom. Hiszen vad idegen vagy, attól még nem fog benned megbízni, hogy visszajelölt fb-n... Egy ideig kéne vele beszélgetni, mielőtt elkéred a számát!
2014. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem adnám meg. Én is jobban szeretem a személyes beszélgetéseket, de valamivel meg kell alapozni az egészet. Ne húzd sokáig a netes beszélgetést, de semmiképp ne hagyd ki.
2014. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
írtam neki (nem a száma miatt) és nem írt vissza! soha ne próbáljatok fb-n csajozni ha engem kérdeztek :) főleg annak ne írj aki rohadt jól néz ki, mert magasról leszar, hisz van 500 ember rajtad kívül aki ráír...
2014. szept. 6. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemesebb olyan lánnyal kezdeni Facebookon, akit egy kicsit legalább ismersz. Amúgy szerintem kevés lány van, aki csak úgy visszaír vagy nyitott egy vadidegennel való ismerkedésre :)
2014. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!