Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálta ezt szerintetek...

Miért csinálta ezt szerintetek egy felnőtt férfi?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg... millió képcsere és napi több órás beszélgetések...cseten is telón is... Távol dolgozik ezért várnunk kell a találkozóra de nagyon nagy az összhang..és többször említette h alig várja a találkozót..így ment 2 hétig aztán egyik napról a másikra megszűnt a kontakt... rákérdeztem mi baja...annyi volt a válasz meló meg fáradtság ..meg semmi csak beképzelem..ja de azóta sem írt és eltelt több nap...mégis minden nap lájkolja a képeimet és akármit posztolok... nem vagyunk gyerekek ezért nem értem...én 28/N Ő 35/F
2014. nov. 10. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem össze jött más nővel.

Tutira hogy más nőkkel is ismerkedett nem csak veled.

Vagy hallott valakitől rólad valamit ami neki nem tetszett e kettő között valamelyik.

Mért nem kérdezed meg tőle a facebookon hogy mi baja lett?

2014. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
100%
esélyes h bejött a képbe egy új csaj
2014. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtál esetleg neki valami olyat, amit nem vett jó néven?

Vagy esetleg nem lehet, hogy előjött az önbizalomhiánya, azt hiszi, hogy ez túl szép, hogy igaz legyen, esetleg ki akarod használni, hmm?

Igazából fogalmam sincs, csak vaktában tippelek.


Szerintem nem kell egyből a legrosszabbat feltételezni, nem tudhatod, hogy mi történhetett vele valójában.

2014. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat....időközben arra jutottam,hogy egy NŐ az ne fusson pasi után :)))) Nem azt mondom, hogy a pasinak futni kell de tudja hol keressen mégsem teszi... tuti valami baja van egy olyannak aki minden nap órákra kereste a társaságom aztán eltűnik.... nem őszinte..és aki nem őszinte azon nem éri meg agyalni!! ;)
2014. nov. 11. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igy igaz ha egy nő fút a pasi után az szégyen mindenki szemében.

Nem beszélve arról hogy ezt a pasi megjegyzi és késsöbbiek folyamán ellened használja mondván akármi bajod van vele te választottad és ha nem tetszik legyen vége. Tapasztalat egyszer életemben futottam már pasi után és örökre megbántam mindig zsarolt engem mert ezzel a viselkedésemmel látta én jobban szeretem mint ő engem. Mamár nem lennék ujra olyan mert tudom mivel jár.

2014. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!