Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van remény erre? Vagy ha...

Van remény erre? Vagy ha nincs, akkor mindezek mik lettek volna? Ennyire ne tudná egy felnőtt férfi mit akar?

Figyelt kérdés
Már egy fél éve ismerjük egymást egy fiúval, én 19 vagyok, ő 26. Találkoztunk is eddig kétszer. Az első találkozás szerintem nagyon jól sikerült, csak épp azt furcsálltam hogy (pénteken találkoztunk) egész hétvégén utána abszolút nem keresett. Egy ismerősöm azt ajánlotta hogy írjak én rá, lehet hogy félénk. Rendben, ráírtam, szimpatikus fiú, jól kijöttünk, volt mikről dumálni, nevetni, inteligens volt. És ráírtam, és akkor mondta hogy milyen jól érezte magát velem. Aztán mondta hogy még szeretne találkozni. Tegnap mentünk újra talákozni, kocsival vitt-hozott haza, és a tömbház előtt még a kocsiban maradtunk beszélgetni, majd csókolóztunk (esküszöm, olyan boldog voltam hogy leírhatatlan). És aztán bejelöltem facebook-on, és akkor ott írta hogy "na itt is barátok lettünk". Nekem ez egy kicsit hüly*n jött le. Én nem érzem hogy a haverjaimmal csókolóznom kéne. Lehet nem vesz komolyan? Vagy ténleg az a félénk típus lenne? Furcsállom hogy egy 26 éves ne legyen biztos a dolgában.

2014. ápr. 10. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ennyi idős srác csak akkor nem biztos a dolgában,ha csak hülyíteni akar,vagy ha túl értelen.Bocs,de az előbbi sokkal valószínűbb.
2014. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre sajnos...
2014. ápr. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!