Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem utasított el egyből,...

Ha nem utasított el egyből, lehet még remény?

Figyelt kérdés

Az az helyzet alakult ki, hogy van egy lány, de csak most vettem rá magam, hogy eléálljak a komoly szándékaimmal. Elmondta, hogy 2 hete van pasija, de őt egy szórakozóhelyen ismerte meg, és annyira nem bizik ezekben a fiúkban, de meglátja "majd kialakul" - de amúgy még érdekes a kapcsolatuk, mert pl. a pasi nem keresi nagyon, kb. olyan, hogy ha "éppen" találkoznak azon a helyen, akkor találkoznak. Tehát, annyira nem bizik bennük, lehet, hogy ez is 1 hónapig tart.

Aztán láttam később, hogy kicsit "gondterhelt" arccal áll egymagában.

Persze igen nem mondhatott, de nemet sem. Ez még lehet biztató jel?


2014. febr. 28. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem igazán.
2014. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg biztató. Az lenne aw reménytelen, ha azt válaszolta volna, hogy bocsi de van pasim, úgyhogy te szóba se jöhetsz.

Szerintem maradj a közelében, legyél sokat a szeme előtt, beszélgess vele, érdeklődj utána hogy van, mi a helyzet, legyetek barátok, hallgasd meg. És majd rájön, hogy te törődsz vele, a pasija meg nem, így téged fog választani.

2014. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én meglátásom pedig az, hogy te ott leszel mellette, ő pedig keres egy másik pasit a szórakozóhelyen.

Neked pedig a "helyes fiú vagy de én nem tudok rád úgy nézni ahogy te szeretnéd, csak barátnak tartalak" marad.

2014. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!