Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért az ilyen lányok jönnek...

Miért az ilyen lányok jönnek be mindenkinek?

Figyelt kérdés

Az általános kedvenc az alacsony (150-160cm), vékony, kis mellű, barna hajú és szemű, de fehér bőrű, átlagos arcú lány. Lehetőleg ne legyen rajta semmi különleges (egzotikus szemforma, telt ajkak kizárva), az ideális a pisze orr, pici mélyen ülő szem, kicsi száj, és bájos mosoly.

Nőiesen öltözködjön (nyári ruha, szoknya), de ne ribisen, és ne is sminkeljen.

Tehát ilyen:

[link]

Az összes ilyen ismerősömnek hosszú párkapcsolata van.


A TERMÉSZETES szőke, kék szemű, különlegesebb arcú, magas lányok messze nem ilyen kelendőek.

Rá pl nem annyian szavaznának, ha hosszútávú kapcsolatra kéne:

[link]


Vagy ugyanaz a lány két hajszínnel (ugyanúgy smink nélkül):

[link]

[link]


Mégis mindenki a barnára szavaz?


Miért?


(Ne mondja senki, hogy a szőkék műk, most egy sminktelen term szőkét kell elképzelni)


2014. nov. 10. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egyenfuggo hogy kinek mi tetszik

Nekem a szoke haju lamyok jonnek be inkabb

2014. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy a fenébe ne kéne hosszútávúra a második????
2014. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyen gyöker kérdéseket ír gyakorira az eselytelen legyen akarmilyen külsejű..:)
2014. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hazudsz
2014. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Már ne is haragudj, de ez teljesen egyénfüggő. Az én 176 cm-el és 60 kilómmal nyilván jobban vonzanak az alacsonyabb, vékony lányok. A többi meg teljesen lényegtelen, amit leírtál, mert ezek a dolgok nem sorsdöntők. Nem azért fogok beleszeretni egy lányba, mert kis melle és barna haja van. Igen, bevallom jobban szeretem, ha egy lány nem sminkeli magát és teljesen természetes. Viszont a telt ajkat és az egzotikus szemformát kifejezetten vonzónak találom. Mikor fogtok felhagyni ezzel a felesleges "minden férfi disznó" szintű általánosítgatással?
2014. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen mindenkinek? Mutass tudományos statisztikát mert amúgy meg senkit sem érdekel a gyengeelméjű észrevételeiden alapuló trollkodás.


Mellesleg, szerintem ez a kérdés is simán valami válaszvadász provokáló bohóckodás.

2014. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést én sem értem. rengeteg párt ismerek, ahol a lány magas, vagy éppen szőke. én magam meg festem a hajam (vörös), mégis együtt élek a kedvesemmel már jó ideje. a mellméret, testalkat, hajszín, ezek mind egyéni preferenciák, és alapjáraton nem ez határozza meg, hogy kibe szeretsz bele. nekem világéletemben a macsó, sötét haj, sötét szem volt az ideálom, mégis szőke, göndör, kék szemű párom van. mert olyan a személyisége, hogy ki a fenét érdekel, milyen színű a haja meg a szeme, és mekkora pocakja van (mert van neki)???


kérdező. ha téged nem szeretne senki, de tényleg senki komoly kapcsolatra, akkor érdemes elgondolkodnod, hogy vajon miért. de sanszos, hogy nem azért, mert természetes szőke vagy, kék szemekkel, tapasztalataim szerint ezek inkább vonzó tulajdonságok egy lány esetében. nézd meg, hányan festik szőkére magukat, mert az az attraktív, a nőies, a bájos, ártatlan, angyali, amit a férfiak igazán vonzónak tartanak. ne mondd, hogy a szőkeséged miatt nem kellesz feleségnek, mert biztos, hogy nem így van.

2014. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!