Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány milyen "jeleket"...

Egy lány milyen "jeleket" mutat, ha tetszik neki 1 srác?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Semmit.


Arckifejezéseknél a legtöbb csaj Sztívön szegált is megszégyenítik a "mimkájukkal".


Testbeszéd meg pláne nincs, talán csa annyi hogy nem úgy áll előtted, hogy "ha megmozdulsz tökön rúglak"

2014. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mOWDC9dJW6E

kb belerajzolták az összes testbeszéd jelet ezügyben jól elnagyolva úgyhogy lazán ki lehet őket szúrni,számold össze.

2014. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Petting Arisztokrata válasza:
Gyakran elkapja a tekintetét ha rá nézel
2014. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na ja de az meg lutri lesz mert akkor most


1.Ezért kapja el a fejét?


vagy


2.Azért mert éppen annyira elborzad kérdező elvtárs csúf pofázmányától hogy muszáj másfele nézzen?


>:)

2014. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyébként a legegyértelműbb jel ha kérdez,visszakérdez,kérdést tesz fel,vagyis érdeklődik.
2014. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy lány, akivel ha összeakad a tekintetünk, elmosolyodik, de nem néz el semerre, csak nézzük egymást. Én ebből se kezdtem kombinálni, mert amúgy nem viselkedik úgy, mintha érdeklődne irántam, szóval...
2014. nov. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó nem akarlak elkeseriteni de a lanyok azert mosolyognak egy fiura teljesen random mert vagy unatkoznak vagy vicces ek talalnak
2014. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#8-as, #7-es vagyok

Nem teljesen random, mert vagy észreveszi, hogy nézem, rámnéz és én elmosolyodom és ő is mosolyog, vagy ő néz és én úgymond észreveszem és akkor mosolyog. De pl arra, amit írtam is, hogy összeakad a tekintetünk és csak nézzük egymást, mondták már hogy szemezés és hogy biztos tetszem a csajnak, de sztem ez Önmagában nem jelent semmit.

2014. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
sokszor néz téged (persze lehet, hogy ezt nem veszed észre, mert direkt úgy próbálja) próbál a közeledben maradni, vagy azokkal lógni akikkel te..
2014. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mindenkorban máshogy és természet függő is.

Persze a szemezés az örök :)

De ha nagyon tetszik a srác, összemeszünk, odajön, és utána többnyire kínos csend és nem találjuk a hangot tovább. ...

2014. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!