Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak a lánynak, aki tetszik?

Mit írjak a lánynak, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, tetszik egy oszt. társam (nem sok órán vagyunk együtt). Mivel ő helybéli, ezért suliban a "menőbb" réteggel gangel, ezért beszélgeyni nem nagyon tudtam vele. Ma van a szülinapja, felköszöntöttem üzenetben (fb), tehát már "meg van kezdve" a beszélgetés, de nem tudom mivel folytassam. Ötletek?
2014. nov. 8. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mit csinált így születésnapján,mit kapott stb.
2014. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

teccő


Ne vedd sértésnek, nem pont neked szánom, de rengeteg kérdést látok fiataloktól, hogy "hogy szólítsam meg...?"

"mit mondjak?" még mielőtt megnősültem, kb. 13 éves koromtól kezdve csajoztam és nem számított mennyire ismeretlen a csaj. sokszor idegenekhez mentem oda beszélgetni, nyilván nem nagyképű dumákkal és ritka volt, hogy valakinél nem tudtam befűzni a filmet. legyél vicces, érezze, hogy figyelsz rá és legyen baromi nagy önbizalmad. nekem mindig bejött, de a tuti fogásokat csak a fiamnak fogom tovább adni ;)

2014. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!