Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi keveset mosolyog,...

Ha egy férfi keveset mosolyog, tényleg kevesebb esélye van a nőknél?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért. Ha csak nem szokása, akkor a megfelelő nő úgyis előcsalogatja belőle. Ha más okból, pl. mert nincs foga, akkor valóban rosszak az esélyei.
2014. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki mindig ugyanolyan póker fejet vág és elég zavaró. De nem vagyunk egyformák. Viszont nekem az ilyen palikról az jön le, hogy nagyon zárkózottak, netántán az EQ-juk alacsonyabb ...
2014. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Előbbire gondoltam.
2014. nov. 4. 23:23
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt az elsőnek írtam, csak hogy egyértelmű legyen. :)
2014. nov. 4. 23:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy pasi mosolyog rám! Az azt jelenti, hogy nem vagyok közömbős számára:-)
2014. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Keveset mosolyog,ettől alacsonyabb az IQ-ja ?

Hát ezen mosolyogtam egyet,bár keveset mosolygok,és 137 es IQ-m van,nem dicsekedésből,tudom van magasabb is.


Nekem meg az ilyen nyeritő nagypofájú,röhög a semmin palikról jön le,hogy elég sötét lehet.

2014. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
az érdekes, hogy nem mosolyog de hangulatjelet rak!
2014. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7: ki írt ilyet, hogy nem mosolyog?


6-os, a válaszoló EQ-t írt, ami az érzelmi intelligencia.

2014. nov. 4. 23:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen nagyra tartod magad,137-es IQ-val tudhatnád, hogy mi az az EQ.... hiába odaírtad, hogy nem dicsekedni akarsz, mégis olyan szaga van a hozzászólásodnak :D


Válasz: Elvileg a mosolygós, vidám emberek vonzóbbak. Persze ez nem azt jelenti, hogy vigyorogni kell, mint egy barom :D

2014. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Emberek az EQ nem egyenlő az IQ-val guglizzatok rá mielőtt okoskodtok!
2014. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!