Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A bdsm miért tabu, még mindig,...

A bdsm miért tabu, még mindig,2014-Ben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 18:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nonemu vagyok, itt a valaszom :D

En nem tartom tabunak egyaltalan


Koszontem

20/L

2014. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó,és űzöd is?Volna kedved ilyet a témában beszelgetni?
2014. nov. 4. 18:42
 13/30 anonim válasza:
Mert egy egészséges lelkületű ember, nem kedvese, illetve önmaga kínzásában leli örömét.
2014. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
S a végső válasz: (42) az olyan korlátolt hülyék miatt, mint az utolsó válaszoló :D
2014. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen kinzasrol szól a bdsm,rossz videokat néztél!
2014. nov. 4. 19:22
 16/30 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha egy nő bevallja, h a szexben szereti az alárendelt szerepet, rögtön cafkának nézik. Ha meg domináns, akkor a férfiak szerint csak hülyeemancipuncifeministaköcsög vagy leszbikus lehet. Majd ha a férfiak képesek lesznek, felnőtt, intelligens ember módjára gondolkodni és egyenlő társként tekinteni a nőkre, akkor talán ők is jobban megnyílnak ilyen téren. De itt még nem tartunk, 2014-Ben.
2014. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
A 14-es válaszoló megtanulhatna olvasni.Nem tudja a 42-est, a 72-től megkülönböztetni.Neki az általános iskola, 8 év BDSM volt.
2014. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Csak az első négy év volt gáz, aztán magántanuló lettem. Ezt viszont most írd le magyarul is, mi a baj? Hogy jön ide a 72? :D
2014. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Jaaaaa, leesett. Nem a százalékodra utaltam. Douglas Adams sci-fi komédiájában, a Galaxis útikalauz stopposoknak c. könyvben hangzik el, hogy a végső válasz az élet (amúgy ismeretlen) végső, nagy kérdésére az, hogy negyvenkettő. Ezért írtam oda zárójelben azután, hogy "S a végső válasz:"
2014. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem tabu. Lehet róla beszélni, nincs ezzel probléma csak szerintem a kérdezőnek nem az a baja, hogy nem beszélünk róla, hanem hogy nem csináljuk (sokan).


Most mint mondjak, nem izgat. Nem vonz a gondolat cseppet se van annyi mód amivel fel lehet dobni a szexuális életet. Ez nem dogmatikus gondolkozás. Egyszerűen szeretem és tisztelem a párom amibe nem fér bele nálam se a másik megalázása se a saját kiszolgáltatottságom. Kérdező életforma alatt mit értesz? 0-24-ben alá-fölé rendelt kapcsolat nem csak szexuális téren?

2014. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!