Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak hülyítenek, vagy lehet...

Csak hülyítenek, vagy lehet mögötte valami?

Figyelt kérdés
A bátyám 4 évvel idősebb nálam. A haverjai nagyon aranyosak. Legutóbb egy esküvõn az egyikük mondta, hogy milyen csinos vagyok, aztán felkért lassúzni. Közben a fülembe súgta, hogy a Donát (a baráti társaság tagja õ is) biztos féltékeny lenne rá, hogy õ táncolhat velem. És már többször elõfordult hogy a tesóm telefonján bulikban szíveket, meg love feliratokat küldtek. Ez mi? Hhogy értelmezzem? 15/L 19/F

2014. aug. 28. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Attól tartok hogy csak kislányként kezel és olyan, mint mikor a kisfiúkért "versengenek" a nők, hogy kivel táncol először. Persze pont az a korcsoport vagytok, amikor akár komolyan is gondolhatná, de mivel a négy évvel idősebb bátyád barátja ne ringass magadban hiú reményeket. Haver húgára nagyon nagyon kockázatos rárepülni még ha komoly is a szándék, mert könnyen megégetheti magát az ember.
2014. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem nagyon hinném, hogy a 19 éves srácok új versengenek érted a tánc miatt, mint ahogy a nők a kisfiúkért! Azt viszont én is úgy gondolom, hogy nem vesznek komolyan. Azok a szívecskék meg "love" feliratok legalábbis szerintem erről tanúskodnak, mert ha az a Donát srác tényleg szeretne, akkor nem ilyen h*lyeségeket csinálnának, hanem közeledne hozzád (vagy ha nem merne, akkor is azért láthatnád rajta az érdeklődést). Plusz, akkor a haverjai ŐT cukkolnák és nem TÉGED a szívecskékkel.

Mondjuk, ha nagyon csinos csaj vagy, akkor el tudom képzelni, hogy bejönni bejössz nekik, de ennyi.

2014. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!