Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam be a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam be a szüleimnek, hogy hihető legyen? Vagy mit mondjak anyának, ha rájön hogy több is van mögötte?

Figyelt kérdés
Lényegében szeretnék egyik haverommal elmenni este, be a városba, majd szeretném ha ittaludna. Ez talán még menni is fog, de hogyan érhetném el, hogy egy szobába is aludhassunk? Az éjszaka lényege a szex lenne, anyám balhét csinálna belőle?17/L
2014. jún. 2. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele de ne hazudj anyukadnak, mert nem fog benned bizni.
2014. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17 éves , szerintem ő is tudja hogy a te jogod eldönteni, hogy kivel mit csinálsz
2014. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*17 éves vagy
2014. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hazudni akarok anyukámnak, de nem reklámoznám, hogy le akarok a haverommal feküdni.
2014. jún. 2. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:

ne próbálj meg egy szerinted hihető történetet beadni neki, mert ha rájön, nem fog benned bízni

inkább ne mondj semmit, csak kérdezd meg hogy ott aludhat-e

2014. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymast akkor nem hiszem h itelkezne. Ha viszont csak szex akkor mas a helyzet...
2014. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elalszik, és átlopóztok egymáshoz :D

Meg lehet ezt oldani :)

2014. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezi anyám, hogy hogy akarjuk mégis, akkor mondjam hogy elalszunk a szobámban és kész? Hazudni semmiképpen nem akarok neki, de ha nem mondok el mindent, az nem hazugság. Haveromról van szó, szeretem, persze, de csak mint barátot,a srác is így érez. De nem ítélkezést szerettem volna, hanem tanácsot.
2014. jún. 2. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:
"haverommal"?????????? na ha ezt így elmondod neki akkor szerintem nem fog elengedni és a helyedben nem is mennék! legyél inkább kapcsolatba valakivel akit tényleg szeretsz és ő is szeret, akit anyukádék előtt felvállalsz és lássák hogy komoly a szándékotok és tisztességes a fiú és megbecsül, persze ez csak az én véleményem nyugodtan lehetsz ingyen prosti is a haverodnak ha neked az jó
2014. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Értem. Alkalmi szexet akarsz egy baráttal mert kívánod, meg gondolom már úgy érzed azért rád férne már egy kis szex.

Ismerek olyan anyukát (nem is egyet) akikkel ezt meg lehet beszélni. Lehet, hogy a tiéd is ilyen, nem tudom. (ezt te tudod) De tényleg ne hazudj. Ha azt mondod, hogy itt aludni a szobádban, szerintem leveszi miről lehet szó, és akkor persze lehet elmondani, hogy igen, tudtok védekezni stb... Ha nem esik le neki, akkor pedig sima ügy.

Ám a szenvedélynek nem tesz jót ha pisszegni kell, mert a másik szobában nehogy meghallja :)


Nincsen olyan időszak amikor tuti nincsen otthon? Mondjuk elutazik vidékre, vagy bármi, de min. fél napig nincsen otthon? Mert akkor azt hiszem megvan az időpontotok :D

Szervezés kérdés az egész :D


Remélem neked is jófej anyukád van, és érti elfogadja ha azt mondod, hogy XY nálam aludni a szobámban.

2014. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!