Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha ti sokat írkáltok...

Fiúk, ha ti sokat írkáltok egy lánynak facebookon, és már nagyon jóba lettetek, és találkozni is szeretnétek, akkor többet akartok barátságnál?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, hogy ilyen esetekben előállhat olyan, hogy csak jó fejnek tartjátok a lányt, és azért ismerkedtek vele, vagy általában akartok is tőle valamit?
2014. nov. 3. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de a találkozóból le szoktam szűrni a szándékokat.
2014. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kisboltos ***** válasza:

Első találka még ismerkedős általában.

Ha másodikra is elhív, akkor ott már lehet sejteni dolgokat.

2014. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szaszaa11 válasza:

Nem feltétlen... Van ismerősöm, aki lány, korombeli, rendszeresen elhívom találkozóra, az elsőre, a másodikra, de még a harmadikra is én hívtam, és nem akartam tőle semmit, soha. És erre szerintem ő is rájött, 2-3. alkalommal, ugyanis sosem volt csalódott, vagy meglepett...

Tehát attól hogy valaki találkozni akar veled még nem feltétlen akar tőled többet, mint barátság, lehet, hogy csak szimpatikus vagy neki.

2014. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!