Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-18 éves lányok, ha facebook...

14-18 éves lányok, ha facebookon egy ismeretlen veletek egykorú fiú bejelöl, elfogadjátok?

Figyelt kérdés

találtam egy lányt fb-n, és ő olyan különleges, a legszebb akit valaha láttam, és nem túl népszerű mert csak 10 like van a profilképén, és ez nekem nagyon tetszik hogy nincs körüllihegve, vannak lányok akik szerint helyes vagyok, vannak akik szerint átlagos

szerintetek lenne igy esélyem nála?mármint igy ismerkedni? azért kérdem mert még sosem csináltam ilyen "netes ismerkedős" dolgot


2014. nov. 3. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen elfogadom.
2014. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A kerdesre valaszolva meg mielott elfogadnam a felkerest altalaban irok uzenetet hogy szia honnan ismerjuk egymast? Szerintem mindenkepp van eselyed, en peldaul birnam, ha valakivel igy megismerkedhetnek :)

Hajra, szeritem erdemes megprobalni :)

Majd mondd el, mi lett :)

16/l

2014. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és ha kérdezi miért jelöltem be, vagy valahogy szóba jön, akkor ezt mondjam neki?:) nem ijesztené ez el?
2014. nov. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!