Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lany, aki nagyon...

Van egy lany, aki nagyon tetszik facebookon, nem ismerem, es meg az ismeroseim koreben se ismert, ertelemszeruen bejelolnem. De nem tudom mit mondanek eloszor neki? . F 19

Figyelt kérdés
..ha visszajelolne, nemtudom hogy kene reagalnom ra fb-n. Valoszinuleg igy kezdodnie Szia Kivagy?, a lanyt tenyleg megakarom ismerni, tehat nem akarom hogy azt higyje, hogy 1 egy alkamas kanos gyerek vagyok vagy egy elsoeves szuz. Megszeretnem ismerni, mert kulonlegesnek tunik szamomra. Azert nem preferalom ezta fajta ismerkedest, mer a FB mas valosagot takarhat mint a valosag, elofordulhat hogy olyat golndol rolam az adatlapomon alapjan ami nem is igaz a valosagban, es ez persze forditva is igaz, tehat lehet a csaj teljesen mas amilyennek elkepzeltem, de egyszeruen muszaj talalkoznom vele! (a lany: 19 es a kornyeken lakik, de nem tudom hol van, mert ha tudnam szemelyesen talalkoznek vele!)

2014. okt. 31. 00:33
1 2
 11/18 anonim válasza:

Jelöld be, vissza fog jelölni, hogy megnézzen: képeidet, kiírásaidat. Ha nem tetszel neki, törölni és előfordulhat, hogy tiltani is fog.

Ha tetszel neki, a barátja maradsz. Várj úgy 2-3 napot. Ha akkor is az ismerősöd, likeolj be pár képét. Ne írj neki! Kicsit figyeld, hogy miket ír ki, hogy merre jár! Ha elég merész vagy, odamész ahol éppen bulizik. Akkor megszólíthatod. Ha nem vagy merész, írj rá. De szerintem ha likeolod pár képét, ő fog rád írni. Ezt a: szia, kis pista vagyok, azért jelöltelek be, mert tetszel szöveget sose írd neki, ha ő ír rád, ne válaszolj neki ilyet - mert úgyis azzal kezdi, honnan ismerjük egymást. Ugyanis a legtöbb ember szerint egy Facebook profilból, képekből nem tetszhet neked. Viszont mindenki örül annak, ha dicsérik a képeit. Legyél laza, kérdezgess tőle.

22 éves koromban a neten rám talált egy pasi, nem volt a zsánerem, de olyan szövege volt, elájultam tőle. Egyszer nem mondta, hogy tetszem neki, nem is nyomult. Elérte, hogy már várjam, hogy beszélgethessek vele, sőt webcamon! Hogy ott mit művelt, kész!! Annyit nevettem rajta. Aztán találkoztunk és szerelmes lettem belé első látásra. Ezek után úgy gondolom, hogy létezik netes ismerkedésből eredő szerelem. Számomra az az emlék a legszebb, sőt, ő volt életem legjobb pasija. Tehát légy laza és add önmagad!

2014. okt. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet, amiben beszélgetni kezdesz vele olyan dolgokról, ami közös az adatlapotokon! Aztán amikor jól megy a beszélgetés, és látszik, hogy szeret Veled beszélgetni, még váltsatok 2-3 levelet, és utána hívd el randira!
2014. okt. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

enis facebookon ismertem meg a baratom. bejeloltem, ramirt, utana minden nap beszeltunk. 1het mulva tali, +1het elso csok. azota is egyutt, 10honapja.

ha szimpatikus vagy neki es tetszel neki ugyis alakul valami. a varosba lakik?

ja csak ne felj rairni... facebookon nem egsz be ha nsm jon ossze.

2014. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én 21L vagyok.

Írogatott már nekem pár fiú ilyen "Szia, megismerhetlek" szöveget, vagy szimplán csak Sziát, de nem reagáltam rá.

Többnyire azért, mert párom van és nem érdekel más beszélgetés szintjén sem :D


De ha egyedülálló lettem volna, akkor is maximum azért írtam volna vissza, hogy ne unatkozzak a számítógép előtt, de találkozni nem mernék így senkivel.


Nálam, ha valaki ezt írná, hogy szeretne megismerni és találkozni, elég tolakodó lenne, még akkor is ha azt állítja, hogy másnak nem írkál és tényleg megfontam a személyiségemmel az adatlapon keresztül! :D


Nem dőlök be ilyesminek, szóval bocsi hogy ezt mondom, de szerintem semmi esélyed.


Bár kitudja, akármi történhet! Ez csak az én véleményem :)

2014. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
megfogtam*
2014. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért írod a "nem" szót minden utána következővel egyben?? Azért, mielőtt írsz neki, tanuld már meg a helyesírást, mert ez nagyon gáz... Ilyennek én tuti nem válaszolnék, nagyon rossz fényt vet rád.
2014. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, Utolso; Bocs ez csak egy megszokas volt mar =D
2014. okt. 31. 12:41
 18/18 A kérdező kommentje:
Hat sracok, ez a no egy vilagi kurtizan volt...
2014. nov. 20. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!