Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lany, aki nagyon...

Van egy lany, aki nagyon tetszik facebookon, nem ismerem, es meg az ismeroseim koreben se ismert, ertelemszeruen bejelolnem. De nem tudom mit mondanek eloszor neki? . F 19

Figyelt kérdés
..ha visszajelolne, nemtudom hogy kene reagalnom ra fb-n. Valoszinuleg igy kezdodnie Szia Kivagy?, a lanyt tenyleg megakarom ismerni, tehat nem akarom hogy azt higyje, hogy 1 egy alkamas kanos gyerek vagyok vagy egy elsoeves szuz. Megszeretnem ismerni, mert kulonlegesnek tunik szamomra. Azert nem preferalom ezta fajta ismerkedest, mer a FB mas valosagot takarhat mint a valosag, elofordulhat hogy olyat golndol rolam az adatlapomon alapjan ami nem is igaz a valosagban, es ez persze forditva is igaz, tehat lehet a csaj teljesen mas amilyennek elkepzeltem, de egyszeruen muszaj talalkoznom vele! (a lany: 19 es a kornyeken lakik, de nem tudom hol van, mert ha tudnam szemelyesen talalkoznek vele!)

2014. okt. 31. 00:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
Tehat nemtudod hogy a "szia ismerlek/kivagy" utan mit irj?
2014. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom,hogy keress ürügyet a beszélgetésre.Ilyen lehet például közös zenei ízlés alapján,közös hobbi alapján,tetoválás alapján(már ha van neki,és hogy mit jelent számára),vagy pedig csak mond,hogy megláttad egyszer valahol,és hogy szeretnéd megismerni,de írd mindig,hogy nem akarsz tolakodó lenni!:)
2014. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fuu de eltevesztettem a kategorizalast. amugy igen, nemtudnam mitirnek utana. persze a koszones azert menne.
2014. okt. 31. 00:51
 4/18 anonim válasza:
A legfontosabb hogy admagad es ne kerdezd hogy mit irj mert az nem te vagy :-D
2014. okt. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2. valaszolo, amugy pontosan erre gondoltam, amit a mondta 3.reszeben irtal.
2014. okt. 31. 00:53
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

mekkora balfékek vagy, atyaúristen. ne írj neki semmit. ha rádír, hogy ki vagy, ennyit írj vissza:


Hát nem ismersz meg? Szép mondhatom. törd rajta egy kicsit a buksidat. Annyit segítek, az utóbbi időben nem találkoztunk...


a nők imádják a titokzatos pasikat, és ahogy megpróbál rájönni, honnan ismeritek egymást, már beszélgettek is. ennyi.

2014. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
83%

Velem így ismerkedett meg a párom. :) Bejelölt, valamikor visszaigazoltam, és amikor valamiért belájkoltam egy képét, akkor írt rám, hogy: "jó reggelt, csak szeretném megköszönni a lájkot" - én illedelmesen visszaírtam, hogy köszönöm, de Ő nem hagyta lerázni magát. Ma már együtt élünk, majdnem másfél éve, és decemberben leszünk 2 éve egy pár.

Szóval, ha tényleg érdekel, ne habozz, ne gondolkozz, írj rá! ;)

2014. okt. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Előző vagyok: 26/L
2014. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt itt a görbe út, amit az előző javasolt. Másrészt, mivel facebookon elég gáz ismerkedni, lehetnél akár őszinte is. (A bejelöléssel párhuzamosan írj, könnyen lehet, hogy ismeretlent nem is jelöl vissza, vagy egyáltalán nem érdekli, ki vagy.) Én valahogy úgy kezdeném, hogy nem szokásod idegenekre ráírni, de valahogy rátévedtél az adatlapjára, és úgy gondolod rengeted közös vonás van bennetek, szívesen megismernéd. Esetleg részletezheted is, mik azok a közös vonások. Ha csak annyi jön le a leveledből, hogy külsőre bejön neked, valószínűleg nem fog komolyan venni. A normális lányok szeretik, ha nem csak kitűzőt látnak bennük. Ha szimpatikus vagy neki, válaszolni fog. Ha nem, akkor kár erőltetni.
2014. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

nyugodtan jelölj be drága ;)

már várlak....

2014. okt. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!