Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kál-kápolnai csajoknak...

A kál-kápolnai csajoknak mennyire jönnek be a pesti pasik? Szerintem arrafelé csodálatosan szép lányok élnek! Ti is így gondoljátok ezt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Remélem, a kál-kápolnai csajok értelmesebbek annál, minthogy egy pasi a lakhelye miatt jöjjön be nekik.
2014. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mi a tosz az a kálkápolna? valami hippi doboskör?
2014. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem jártam még arra, de ha tényleg igaz, egyszer elnézek arra!
2014. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Két egymáshoz közeli, szinte egybe épült település, Kál és Kápolna, Komárom-Esztergom megyében. A kettőnek egy vasútállomása van, Kál-Kápolna. Gyakran szoktam átutazni arra, van, hogy ott leszállok sétálgatni egyet, és a kvöetkező vonattal megyek tovább.

Első: nem lakhely alapján válogatok, csupán megállapítottam, hogy általánosságban nagyon szép lányok élnek arra.

2014. okt. 28. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:
a legszebb lányok a marson élnek 6 láb széles vaginájuk van
2014. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Arra értettem,hogy a kérdésed így szólt: "A kál-kápolnai csajoknak mennyire jönnek be a pesti pasik?"

PONT a lányokra értettem, és nem rád, hogy miért ez alapján válogatnának?

2014. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A lényeg szempontjából lényegtelen. Szeretnék egy szexy kál-kápolnai csajjal összejönni.

Arrafelé még a környék is olyan megragadó, hogy azt szavakkal el sem lehet mondani.

2014. okt. 28. 22:21
 8/14 anonim ***** válasza:

hát akkor legközelebb ne csak leszálj a vonatról hanem tölts el ott egy napot, és ismerkedj. Előszőr is kétlem, hogy ezresével tolonganának itt az oldalon, mert pestről se igen találni senkit, akkor egy kis faluból...?!

Tölts el egy hétvégét ott, aztán hajrá

2014. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kel-káposztai lányok szebbek.
2014. okt. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de kál-kápolna az heves megye, és tele van bunkókkal meg cigányokkal. bocs. :D
2015. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!