Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adjam egy lány tudtára...

Hogyan adjam egy lány tudtára a suliban, akivel még nem beszélgettem, hogy tetszik és nagyon szeretnék járni vele?

Figyelt kérdés
Még sohasem beszéltem vele, sem élőben sem neten, de nagyon tetszik, és szívesen járnék vele. Mi az hogy szívesen... Mit mondjak, hogyan kezdeményezzek? Milyen indokkal kezdeményezzek vele beszélgetést, és mikor/hol? Előre is köszi ha valaki megosztja hasonló tapasztalatait velem! :)
2014. okt. 27. 20:27
1 2
 11/14 Laskovics Annabell válasza:
Szerintem először is kezdjetek el beszélgetni aztán majd meglátod hogy hogy fog alakulni :D
2014. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem is csomó ilyen volt... kár ezen görcsölni a 80%-áról kiderült, hogy nem is jön be. csak rajongasz érte míg nem ismered
2014. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak ne feszülj! Azt észreveszik és kihasználják, sofőrnek, meg csicskának fog használni. Barát se akarj lenni, mert akkor nincs szex, időpocsékolás... Odamégy és megkérdezed mit szeret csinálni, hová szeret járni, mert örülnél ha együtt mennétek, mivel szeretnéd megismerni. Ha nemet mond, keress mást, ne pocsékold az idődet! Ha minden nap ezt megcsinálod, garantálom pár nap után lesz barátnőd. Ha nagyon pocsék vagy akkor is max. két hét. Én sem vagyok matyóhímzés, de mindig volt valakim. Egy a lényeg ne fossál! Mi van akkor ha visszautasít? Mégy a következőhöz.
2015. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ooo hol is kedjem pl amikor elmegy meletted a suliba elkezdesz neki köszönni többet mosolyogsz rá megkérdezed töle az időt aztán a többi megy magátol előre engeded meg az ilyen alapvető dolgok
2015. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!