Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy lány,...

Nagyon tetszik egy lány, járni szeretnék vele, hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

1 éve elég jó barátok vagyunk, 1 hónapja jöttem rá kb. , hogy tetszik.

Azóta vele álmodom, mindig rá gondolok, minden körülötte forog.

Hogyan közelítsem meg ?

Elmondjam, hogy miért tetszik, hosszan, majd kérdezzem meg, vagy egyszerűen kérdezzem meg, minden 'bevezetés' nélkül.

HELP! Másféle 'megkérdezéses verziókat' is leírhattok, köszi előre is.

17/F



2014. jún. 12. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább hívd el randizni, poénosan.
2014. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, hogy nincs-e kedve valahova elmenni. Ott meg elmondhatod neki, hogy mennyire tetszik neked, csak ne legyél túl rámenős. Sok sikert! ;)
2014. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Semmiképp ne közöld vele!!! Azzal csak megijeszted. Hívd el valahova, bókolj neki és pár ilyen találkozó után, ahol csak kettesben vagytok, akkor ha olyan a hangulat, alakítsd úgy, hogy megcsókolod. De azt se rögtön. Öleld meg, adj neki puszit az arcára, figyeld a reakcioját. És ha megfelelő a pillanat, akkor csókold meg. Remélem ezzel tudtam segíteni :)
2014. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyáltalán nem ijesztenéd el azzal, ha elmondod neki, hogy tetszik neked. A bókolásból is rájön, hogy bejön neked, úgyhogy a bókok mellett be is vallhatod simán.

17L

2014. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nehogy kajakra megkérdezd tőle,hogy járnál velem mert akkor az nagyon kellemetlen kérd meg,hogy kisérjen el valahova többet érdeklődj felöle és vidd el kicsit iszogatni és mond neki,hogy figyelj én gondolkodtam ezen az egészen már régóta gondolkodom rajta,hogy fel e tegyen ezt a kérdest és uyg érzem most jött el az ideje,hogy elmondjam neked,hogy nagyon tetszel és többet érzek irántad mint szimpla barátság
2015. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!