Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mintha egy tőrt forgatnának a...

Mintha egy tőrt forgatnának a szívemben? Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja, hogy a lányra ráírtam, hogy találkozna-e velem. Elmehetnénk sétálni egyet, nagyon szeret túrázni. Benne is volt, mondom feltétlenül szóljon ha jó, még írta hogy sörözhetünk is.

Erre látom mindig talál magának más programot, most az előbb rakott ki az egyik ismerőse egy tájképet és jelölte be őt is rajta.

Ha nem érdeklem, miért nem mondta meg kerekperec az elején, miért hagyta függőben ezt a dolgot, én meg nap mint nap, az óra minden percében arra várok hogy jelentkezzen, de le se szarja a fejem, míg láthatóan van szabadideje, és remekül elvan másokkal. 20/F


2014. okt. 26. 10:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát ha rágódsz rajta és hagyod, hogy más legyen vele el nagyon jól, akkor még azt is megmondom neked, hogy töketlen vagy!

És küldöm neked a következő számot: http://www.youtube.com/watch?v=KqDJrmlsiKE&t=47

2014. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#3: Úristen, mintha csak életem első szerelmét jellemezted volna. :/ Pontosan így történt velem is.
2014. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Ha jól vettem ki a szavaidból nem randira hívtad a lányt,hanem kirándulni.Pontosabban te randiknak szánod,de ezt nem hoztad a tudomására.Mivel a lánynak ez a hobbija gondolom a te meghívásod 1 a 20-ból és ezért megfeledkezett róla.Főleg mivel nincs is köztetek semmi komoly kapcsolat,nem is ismeritek egymást,nem szoktatok beszélgetni így ez nem is annyira meglepő.Miért nem írsz rá te?Ha tényleg szeretnél tőle valamit tegyél érte.
2014. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azért teszi ezt veled, Mert hagyod!! Te vagy a hibás! Te életed! Ne parazold másra!
2014. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#13 Nem lehet a randit nevén nevezni. Annyiból leszűrhette volna hogy más a célom, hogy én hívtam el, és nem azt mondtam hogy megyünk a barátaimmal, nem tartana-e velünk? Vagy hogy nem megy-e mostanában és nem tarthatnék esetleg velük?

Másrészt meg pont ezért, mert nincs köztünk semmi komoly kapcsolat, a lelkére kötöttem hogy írjon, ha ráér. Amikor másodszor ráírtam, felköszöntöttem szülinapjakor, a beszélgetés végefelé azt írta "na akkor majd írok mikor jó :)", majd beszéltünk még egy keveset és elköszöntünk. Azóta várom. De ha ír is, keserű szájízzel veszem majd tudomásul, akármi is legyen az.

2014. okt. 26. 13:20
 16/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, fogom a fejem.

Egy kicsit többet képzelsz ebbe az ismeretségbe, mint amennyi ezek szerint benne van.


Miért kerülöd arra a választ, hogy "hívd fel"?

2014. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A számát sem tudom, és most azon vagyok ha keres keres, ha nem nem. Megbántott az érdektelenségével, és nála van a labda. Neki kell lépnie, nem nekem, én már kétszer megtettem. Annyira nyomulós meg nem vagyok, sőt semenyire sem.
2014. okt. 26. 13:26
 18/22 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom legszívesebben beszólnék neki, hogy "köszönöm, hogy ennyire érdekes vagyo ka számodra". De utána még ő érezné szarul magát, velem egyetemben, megbántani meg nem akarom.
2014. okt. 26. 13:29
 19/22 anonim ***** válasza:

Nagyon buta vagy, kérdező. Ugyan mitől kéne elájulnia irányodba?


Ez a lány csak egy felületes ismeretség, és ennyit jelentesz neki. Mégis milyen alapon vagy felháborodva?

2014. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom hogy idiótán viselkedem és gyerekesen, de nagyon beleéltem magam hogy találkozunk, csokit is vettem neki. Lélekben már rákészültem. :( Az bánt hogy nem ír, legalább írna meg hogy nem és valahogy feldolgozom, de így nem tudom meddig fogok reménykedni, hogy válaszol. Hozzáteszem soha nem volt barátnőm, azt hittem most elkezdőddött valami, el mertem hívni. És puff.
2014. okt. 26. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!