Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mintha egy tőrt forgatnának a...

Mintha egy tőrt forgatnának a szívemben? Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja, hogy a lányra ráírtam, hogy találkozna-e velem. Elmehetnénk sétálni egyet, nagyon szeret túrázni. Benne is volt, mondom feltétlenül szóljon ha jó, még írta hogy sörözhetünk is.

Erre látom mindig talál magának más programot, most az előbb rakott ki az egyik ismerőse egy tájképet és jelölte be őt is rajta.

Ha nem érdeklem, miért nem mondta meg kerekperec az elején, miért hagyta függőben ezt a dolgot, én meg nap mint nap, az óra minden percében arra várok hogy jelentkezzen, de le se szarja a fejem, míg láthatóan van szabadideje, és remekül elvan másokkal. 20/F


2014. okt. 26. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha megpróbálnád Facebook-on kívül a kommunikációt? Tudod, odamész a két lábaddal, a száddal, torkoddal és nyelveddel különféle hangokat adsz ki, amik szavakká formálódnak, majd a füled segítségével meghallgatod azokat a hangokat, amiket a lány ad ki hasonló szervek segítségével. Ezeket értelmezed az agyad segítségével, és válaszolsz rá.


Annyira nevetséges, hogy képes vagy a gép előtt ülni és várni, mit válaszol. De nem mennél oda az istenért sem!

2014. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem, mert nyáron ismerkedtem meg vele, és nem a közvetlen közelemben lakik. Nincs hely ahova közösen járnánk, az meg hogy nézne ki, ha egyszer megjelennék náluk? Azt sem tudom hogy pontosan hol lakik.
2014. okt. 26. 10:44
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Ettől érzi magát igazi nagybetűs Nőnek, hogy érdeklődik iránta valaki, és azt kétségek között tarthatja, megalázhatja, becsaphatja erős érzelmi kommunikációval, aztán majd a végén közli, hogy ő soha nem ígért semmit.


Gonosz teremtmény, ha válaszhtana aközött, hogy egyenrangú kapcsolatban éljen egy neki ideális férfival, vagy kihasználhasson és alázhasson 100 másikat, aki odavan érte, az utóbbit választaná.

2014. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Akkor vedd úgy, hogy ennyire nem érdekled, és keress olyat, aki Facebookon kívül is szóbaáll veled.
2014. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyi szabad időd van, igazán tervezhetnétek közös hétvégéket.
2014. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd fel telefonon. NE gépelve kommunikálj vele.
2014. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ezek után hogy ne legyen bennem semmi tüske? Vagy neki ez természetes? Ha én megígérek valakinek valamit, főleg egy ilyen dolgot, egy találkozót, nem megy csak úgy ki a fejemből. Ha meg igen és később eszembe jut, akkor mielőbb elnézést kérek tőle. Csakazértsem fogok ráírni, kíváncsi vagyok mikor jutok eszébe. A sohasem, és még elnézést sem kér, az csupán őt minősíti...
2014. okt. 26. 10:51
 8/22 anonim ***** válasza:

Kicsit túlzásba estél. Megismerkedtél valakivel nyáron, gondolom pár napot találkoztál vele. Valójában nem ismered, hisz azt sem tudod, hol lakik. A Facebookon felvettétek egymást, de ettől még pont olyan idegen, mint amikor csak találkoztatok nyáron.


Valószínűleg azt gondolta, hogy jó, elmegy veled, csak azóta meggondolta magát, és inkább olyanokkal kirándul, akiket személyesen is ismer, és nem csak nyáron találkozott vele.

2014. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 Nyáron pont egy egy hetes túrán találkozunk. Még ott ismerősöm lett facebookon. Majd szeptember elején írt rám ő, hogy képzeljem el, megint ott vannak ahol nyáron voltunk, és de jó lenne ha ittlennénk (egy barátommal voltam).
2014. okt. 26. 10:58
 10/22 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon.
2014. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!