Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha minden csaj...

Mit tegyek, ha minden csaj szinte rondának tart? Miért számít ennyire a külső a lányokkal való ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Csak egy barátnőm volt és ő is csak azért járt velem, mert ahogy ő is mondta, tudja magáról hogy csúnya és nem is próbálkozott be nála egy fiú sem rajtam kívül! Én is hasonló vagyok csak fiúban és még annyi, hogy engem rengeteg lány fikázott a külsőmet látva, elég egy kép és máris mondják, hogy, fúj de ronda vagy és ilyenkor már mindennek vége is. Alig találok lányt, aki elfogadna, mostanság meg valahogy semmi szerencsém. Én amúgy kifejezettem nem vonzó lányoknál próbálkozom, akiknek talán van lelke, de őszintén szólva úgy tapasztalom még köztük se könnyebb olyan lányt találni, aki hajlandó lenne járni velem vagy csak szexelni. Míg egy helyes fiúval lazán lefeküdnek a csajok meg járnak is, sőt sokszor a csajok próbálkoznak be náluk.
2014. okt. 25. 20:15
 1/6 anonim válasza:
küldjcsak 1 képet
2014. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Én is rondának születtem.
2014. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet!
2014. okt. 25. 20:19
 4/6 fókamóka válasza:
19%
Akkor meg lődd magad főbe.tényleg nagyon csúnya lehetsz ha nem mersz képet küldeni.pffff
2014. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos,és még sokan mások is az ismerőseim közül.Egyre több ilyen srác lesz az idő elteltével,de ez a nőket egyáltalán nem érdekli.Egyenlőre.. :) Aztán majd mikor meg akarnak állapodni,meglátjuk mennyi rendes srácnak fognak kelleni ;) Nem soknak azt elárulhatom :)
2014. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fejleszd magad! Legyél valamiben nagyszerű! Alain Prost is csúnya volt világéletében, de fogorvos és kiváló autóversenyző volt (4x F1 világbajnok). Idővel lesz párod is. Egy fiatal csaj általában a külsőt nézi, de már a 20-as évek végén 30-as évek elején már a nő igazi társra vágyik. Ha művelt vagy, humoros, intelligens, és tudod, mi kell a nőnek, akkor lesz valaki, aki szeretni fog.
2017. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!