Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/Férfiak! Ti milyen...

Fiúk/Férfiak! Ti milyen reakciónak örültök, ha néztek egy lányt az utcán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez sokaknak alapvető, de nekem nem. Ha rámosolygok vagy ilyesmi, az jó? Mindig félek, hogy azért néznek, mert valamiért furán nézek ki. :)
2014. okt. 25. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kedves mosoly az jó.
2014. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyon szép mosoly lenne a legjobb,meg kedves nézés.Na ennek már nagyon örülnék,bár ilyen még velem soha nem fordult elő sajnos.Sosem szoktak a szemembe nézni sem,ha igen,akkor is csak fapofával néznek... :/
2014. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dzsusztin Bibörlik ***** válasza:
100%
szeretném azt hinni, hogy a lányok azért nem mosolyognak rám soha az utcán, mert ők még nem írtak ki ilyen kérdést a gyakorin :D
2014. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Talán ha mosolyognának, mert még sosem volt olyan. Akárhányszor ránéztem egy lányra elfordította a fejét, mintha hányingert kapott volna a látványomtól.
2014. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én azért nem mosolygok rájuk, mert sokszor nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Ha valaki néz, az sokkal jobban frusztrál, mint amikor mondjuk simán mellém ül a villamoson és megszólít.

De megkaptam már, hogy "gonoszan nézek"

2014. okt. 25. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
mosolygó csajt is dugja valaki otthon, szóval oly mindegy mit csinál.
2014. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!