Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nő ismerkedés alatt...

Ha egy nő ismerkedés alatt bizonytalan, mert korábban átverték párszor, akkor álljak neki bizonygatni, hogy én különb vagyok, vagy egyszerűen felesleges köröket futnék ezzel, s hagyjam ott szó nélkül?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 01:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Áb@zmeg, felvágom az ereimet, hogy megint teljesen meghülyültem.
2014. okt. 25. 01:14
 12/22 anonim ***** válasza:
Ok. Te most miről beszélsz? Rohadtul nem dől el az első pár másodpercben semmi.
2014. okt. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kivéve talán a te esetedben, mert eléggé éretlen ki mitugrász vagy még.
2014. okt. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi! :) Ezek az ütődött pecsák szeretik a nagy átvertet megjátszani, meg hogy mennyien átverték... Bezzeg ha a gazdag és jóképű földbirtokos San Antonio Del Francesco lennél, ennyi idő alatt már ő fektetett volna meg téged!


Lehet lepontozni, de ez az igazság! Errefele már nem azt pontozzák le, aki nem jó választ ad, hanem azt, akinek nem tetszik a válasza! Ez nem a Facebook, barmok!!!

2014. okt. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ugyan miért kellene bizonygatni? Miért nem tartod tiszteletben a másik döntését? Nem a középkorban élünk az ismerkedés nem arról szól hogy játsszuk a lovagi játékokat, meg bizonygatunk. Ha megbízna benned és kialakult volna bárminemű komolyabb érzelem, akkor nem lenne távolság tartó. Ennyi az egész. Elhiszem hogy rosszul esik de ez van. Egyébként lehet érezni szerintem hogy a másik ember csak frusztrált a múltja miatt és azért nem mer közeledni vagy tényleg nem érez semmit. Magyarul tök mindegy neki lát e többet vagy sem. Ezt meg neked kell tudni.
2014. okt. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki a drága autókra meg a pénzre izgul fel , hát meg is érdemli. D*gja fel magának. Elhiszem hogy sok ilyen van de gondolom srácok a f*rkatok nektek sem a jó kocsikra meg a bankszámlára áll fel. Nem tudom miért kell általánosítani. Az ilyen férfinak(?) csak azt tudom üzenni hogy szedje össze magát és hagyja ezt a fedőszöveget mert elég szánalmas. És saját magáról állít ki bizonyítványt. ;-)
2014. okt. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mifféle bizonyítványt? ;))))

Te miről beszélsz?


"Ha valaki a drága autókra meg a pénzre izgul fel , hát meg is érdemli. D*gja fel magának."


Csak tudod, ezzel mi nem vagyunk elörébb!


És igen, általánosítok - de még mennyire!!! És tudod, miért? Elmondjam? Kíváncsi vagy? Tudni akarod? Biztos? Tuti?


Hát, akkor elmondom neked, de most jól figyelj, és mondd el a többi társaidnak, hogy miért általánosítunk... Felkészültél?


Azért általánosítunk, mert már ezekből van több, nagyon sok! Normális is van, de egyre kevesebben is vannak...


Megkaptad a választ? Örülsz? Nah, akkor lehet menni, és osztani a többieknek! Aztán rossz szót ne halljak rólad! Jah, és ne siess el annyira, mert még útravalóul mondanék valamit neked, hátha hasznát veszed:


"Akinek nem inge..."

2014. okt. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jah, és a ma 1:57-es voltam, mielőtt mást szidnátok...
2014. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez komplex :) Mivel nem ismerjük mik az alapok, így nehéz lenne helyes választ adni. Az biztos, hogy ha keresed a társaságát és ő ezt szívesen veszi, az már jó pont. Nem kell bizonygatnod, csak add magad meg hát ez türelemjáték. A kommunikáció köztetek az nagyon fontos. Tudod egyáltalán, hogy vonzódik-e hozzád? Mert ha az nincs meg, akkor aztán hiába minden, maradhatsz egy kedves ismerős nem több. Ne add fel, míg úgy nem érzed, nem tettél meg mindent! :)
2014. okt. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Költőnő? ***** válasza:

hát ha vhol vmit "bizonygatni" kell, az már régen rossz sztem.

Nekem is vannak sérüléseim korábbi kapcsolataimból, de még hozzá milyenek, hajjajj.... Mégsem kértem a jelenlegi emberem, h bizonygasson. Elmondtam neki a lehető legőszintébben, h mik voltak korábban, milyen félelmek dolgoznak bennem, de azt is elmondtam, h én igyekszem. Igyekszem nem kivetíteni rá és igyekszem más f**zságát nem rajta elverni.

Tudja, h mire kell velem kapcsolatban figyelnie és ennyi. Semmit nem kell "bizonygatnia".

2014. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!