Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz itt ismerkedni?

Mennyire gáz itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném tőletek kérdezni,hogy egy 1-től 10-ig terjedő skálán mennyire gáz az,amit a hím nem nyomibb képviselői csinálnak ezen az oldalon? :))

Szerintem nagyon.

Szeretném,ha lányok is leírnák a véleményüket, hogy lássák ezek a gyökerek is.

Köszönettel: egy fiú



2014. okt. 24. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Semennyire, az a gáz amilyen emberek vannak. Ismerkedni mindenhol jó dolog, itt sem gázabb, mint discoban vagy egyéb helyen. Butaság, önzőség, a másik szexuális tárgyként kezelése ami kritikán aluli.


23N

2014. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sikerült egy más aspektusból megvilágítanotok a kérdést, amit köszönök :)


Engem személy szerint az "sokkol", hogy milyen sok fiú próbál itt ismerkedni.Persze tudom,hogy ez már egy más világ; itt mindenki az interneten él, de nem tudom mennyire válik a hasznukra hosszútávon, ha itt ismerkednek.Persze nem tisztem megítélni.

2014. okt. 24. 23:34
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Férfi-nő kapcsolatban nem ismerkedek, párkapcsolatban élek.


Elég nehezen engedek közel bárkit is, de ismertem már itt meg egy-két értékes embert, volt, amikor azt hittem, barátot is...


Alapnak itt sem rosszabb ismerkedni, mint máshol, csak nem szabad neten leragadni, szükség van személyes találkozásra is, főleg akkor, ha valaki kapcsolatot keres. De indítólökésnek nem rosszabb szerintem, mint egy diszkó...

Csak nem ismerkedős kérdések kiírásával, nem úgy, hogy annyit ír, hogy szia, ismerkedsz?

Hanem egy közös téma kapcsán spontán beszélgetéssel...

2014. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Miután a fiúknak kell próbálkozniuk, nem értem a kiakadásod okát. Tény, hogy akinek a való életben sem megy, annak itt sem fog. Mármint a srácoknak.

A lányokkal más a helyzet. Ők nyilván a való életben nem kellenek senkinek, azért ismerkednek itt. Gáz, de ez van. Itt még "eladhatják" magukat.

2014. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

en itt ismertem meg a parom, egy kerdes miatt kezdtunk privatozni, majd akadt kozos tema is, lagzi lett belole :)

viszont az aki direkt ismerkedos kerdest tesz fel, azt mar enyhen gaznak tartom, ezekbol a kerdesekbol ki lehet olvasni hogy mennyire mindegy ki, csak valaki beszeljen veluk.

2014. okt. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!