Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szereti valaki a...

Lányok! Szereti valaki a metált? Zavarna, ha a pasid ilyet hallgatna?

Figyelt kérdés

Azt hagyjuk, hogy milyen al műfaját, mert nem vagyok szakértő (nem is úgy öltözöm) Ilyenre gondoltam:


https://www.youtube.com/watch?v=E4zn0hOBMRI


2014. okt. 23. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, de nem zavarna, ha ilyet hallgatna, azt hallgat amit akar.
2014. okt. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kicsit sem zavarna mivel én is metált hallgatok, viszont nem öltözők én sem úgy és más zenéket is meghallgatok :)
2014. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem bírom a metált, se a rockot, se ezeknek a testvérkéit, alfajait. Rap-hiphop-pop-os vagyok. Viszont azt vettem észre, hogy a legelső mondat műfajait képviselő emberek legtöbbször csak a saját bagázsukban keresgéltem.

Egyik barátnőm rocker és egyszer volt szerencsém a barátaihoz. Jelzem, EGYSZER. Abból az alkalomból levontak egy következtetést és már én voltam a hülye nekik (aki semmit se csinált, alig szólalt meg). Aztán meg így utólag csak annyit mondtak a barátnőmnek, hogy; "Túl sok vagyok nekik."

Szóval ezek után a hasonló zenei stílust (mivel ez nagyon sokaknál egy életmódba csapódik át) kedvelőkre jobban figyelek és félek, hogy ne csináljak olyat, amit nem kéne.

Ameddig nem "zargat" vele és nem feltétlen akar az olyan baráti körével megismertetni, úgy nem érdekelne. Hallgasson, amit szeret. Nem hátrány, csupán az elején kicsit félénkebb lennék.

2014. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha fülhallgatóval hallgatja, nem zavar. Amúgy én is szeretem, de amikor mást csinálok, nagyon zavar minden hang.
2014. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szeretem a metált, és örülnék olyan pasinak aki szereti :)
2014. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én barátom metált hallgat és nem zavar:D Van néhány szám ami nekem is tetszik azok közül amiket o szeret. De én inkább rapet hallgatok. Egyszer poénból mondta h majd rockert nevel belölem:DD Egyébként megismertem pár barátját, hasonló zenei stílussal, és mindegyik nagyon jófej és szimpatikus.:)
2014. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki,bár nem igazán érdekel,hogy a barátom milyen zenéket szeretne.Én főleg metalt hallgatok.Viszont nem skatulyázódom be egy zenei stílusnál.
2014. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem zavarna :) Imádnám :)
2014. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!