Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek cikis, ha egy 16...

Szerintetek cikis, ha egy 16 éves lány szereti a sört? Persze csak néha és mértékkel.

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a sok "ciki ez, ciki az?" kérdés ciki :)
2014. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gyere rockmaratonra *.*
2014. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Csak furcsa... marmint hogy mertekkel... ez szokatlan a Te korodban;D
2014. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vonzó
2014. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 .figo. válasza:
srácok! ne mondjátok már hogy olyan jó nézni egy korsó sört markolászó csajt! nekem a csajok és a sör nem illenek össze kicsit rendszeridegen , valahogy nem tudom tolerálni , most ez nem azt jelenti hogyha sört iszol szóba sem állnék veled de biztos hogy kicsit rosszabb eséllyel indulsz !
2014. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó.általában mikor fizetek egy lánynak piát ,nem szokták tudni hogy mit akarnak, s jön a "lepj meg" kijelentés. sörrel szoktam meglepni ezesetben. aztán jön az, hogy beliszik és odaadja nekem, vagy meg de kóstizza csak mondja hogy nem szereti a sört.ilyenkor kapok agyfszt. ez nekem kimondottan pozitív.
2014. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csomó ilyen csajt ismerek,néha simán belefér.
2014. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs erre törvény, nő vagyok és az esetek nagy részében sört iszom, főleg ha beerpongozunk... Ne érdekeljen mit gondolnak mások.
2014. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17 éves lány léttemre, énis szeretem :) nem ciki, egyáltalán. Talán másoknak fura, főleg az hogy mértékkel :) de minkenki más italt szeret, és mindenki màshogy csinálja :D
2014. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minion-lány (Despicable Me) azért lásd be, hogy a 16-18 éves korosztálynál többet ér a két literes kőbambi, mint a 800 forintos Guiness:D annyit isznak a fiatalok manapság mint a gödény.. néha el sem hiszem, hogy pár éve még én is megcsináltam:D


Papoy!

2014. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!