Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom, hogyan tovább?

Nem tudom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az emberek nem keresik a társaságomat, és nem tudom miért. Mindenkihez normálisan állok, nem játszom meg magam, lehet velem rengeteg dologról beszélgetni, ennek ellenére mégis ez van.

A múltkor például egy összejövetelen beszélgettem egy lánnyal, és tökre megörültem, mert normális volt és jó fej. Aztán bejelöltem ismerősnek, de tényleg semmi hátsó szándékom nem volt, még csak rá sem írtam. (Csupán szeretnék normális emberi kapcsolatokat kialakítani és ápolni, ennyi az egész.) Következő alkalommal futólag találkoztunk, de véletlenül meghallottam, hogy egy barátnőjével rólam kezdenek el beszélni, miután köszöntem nekik. Végül kiröhögtek, hogy én bejelöltem őt ennyi után.

De fiúk terén ugyanez van, összezárnak előttem, szinte kiközösítenek a fősulin is. Voltak olyanok, akik direkt úgy beszéltek a társaságomban, hogy ne halljam őket, máskor csak félvállról válaszolnak, meg hasonlók.

Az a helyzet, hogy nem akarok begubózni, de ezek nagyon megviselnek engem lelkileg, és nem tudom hogyan másszak ki belőle. Így attól félek sem barátnőt, sem új barátokat nem tudok szerezni. Tudtok adni valamit tanácsot?



2014. okt. 23. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy harsányabb, ne ilyen kis szende csiga.
2014. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a bejelölés tényleg gáz,mert totálisan kiadtad magad,hogy te oda vagy meg vissza érte,vagyis gyakorlatilag azonnal buktad a nőt.

ha neten akarsz akciózni akkor először építesz egy kis komfortot,aztán jöhet a vicces flört az oltogatás és aztán randira hívod.

a jelölgetés elég nagy ballépés.

2014. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez furán fog hangzani, de legyél vidám. Mosolyogj sokat. Mindenkire. Ismerősökre, idegenekre. Még akkor is, ha épp nem feltétlen vagy boldog. Mert az emberek sokkal pozitívabban állnak a vidám emberekhez. Ha szomorú vagy, és rámosolyogsz pár emberre, azok közül az egyik biztos vissza fog mosolyogni, és ez fel fog tölteni. Én is átéltem ezt, és nekem így sikerült kijönnöm belőle. Ne gubózz be semmi esetre se, mert úgy csak sokkal rosszabb lesz. Menj el otthonról, nézz szét a világban, és lásd meg vmiben a szépet. Csak pozitívan! :)
2014. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!