Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan lányt/nőt keresek, aki...

Olyan lányt/nőt keresek, aki hozzám hasonlóan az igazira vár, nem feküdt le senkivel, és egy életre keresi a párját, de még nem találta meg, ezért az elveihez ragaszkodva kénytelen tovább várni. Valaki magára ismer?

Figyelt kérdés

Nem sok esély van rá,hogy pont itt találunk egymásra,de nincs kizárva.

Kislányok ne írjanak üzenetet! 20 éves vagyok, tehát korombeli,vagy idősebb lány jelentkezését várom.


2014. okt. 11. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok fiacskám, átérzem a helyzeted. :D

21/f

2014. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így érzek.

20/N

2014. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ma amikor bőség van férfiakból és nőkből, miért ilyenekben gondolkoztok? Mi a biztosíték rá, hogy elsőre megtalálod életed párját? Akiben megtalálod mindazt, amit keresel és a másikhoz is ugyanígy passzolsz... Erre az esély, hogy elsőre megtalálod, még kisebb, mint egy lottó ötösre. :)
2014. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# Tudom mit akarok,de azért köszi hogy leírtad ami nyilvánvaló. :)
2014. okt. 11. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 miért, milyenekben gondolkozzuk?
2014. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem értem mi abban a rossz,hogy van olyan ember,aki hűséges szeretne lenni,mert szerinte az a helyes,és úgy érzi jól magát.

Van elég nő,lehet válogatni,ha az egyik nem jó,akkor eldobjuk mint egy darab sz@rt... Na ez nem az én világom,nem értem abban mi a jó.

2014. okt. 11. 20:32
 7/8 xeniah ***** válasza:
Jó olvasni, hogy vannak még olyanok, akik így gondolkodnak. Bátorítani szeretnélek, hogy érdemes kitartani. Én is így voltam vele, és olyan társat kaptam, aki szintén rám várt :)
2014. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg csak várok és várok, közelebb a 40hez mint a 30hoz, és semmi. Ennyit a várakozásról!
2014. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!