Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bele fogok szeretni?

Bele fogok szeretni?

Figyelt kérdés
17L vagyok. Még nem jártam senkivel. Van egy fiú aki egyértelműen tőlem többet akar mint barátság. Nekem ez a srác nem igazán tetszik. Ha estleg hagynám magamat, szerintetek belé tudok majd szeretni? Nagyon kedves velem de nem akarom megbántani.

2014. okt. 22. 19:49
 1/6 Kisbarack10 ***** válasza:
100%
fiam hülye vagy
2014. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem igen velem is megtörtént amit nem akartam de mégis
2014. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is.

Az /a már úgy látom nem olyan durván/, a gond, hogy kicsit fiatal vagy, és nem egészen tudod hogy mit akarsz :)

2014. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább ne!

Ennyi idős vagyok mint te, és nagyon szerettem volna már valakit. Egy fiú belémszererett, és kicsit én is azt hittem hogy szeretem de rá kellett jönnöm hogy csak az érzést szerettem, hogy szeretve vagyok. Nem is tetszett, és belsőleg se illettünk össze. Csúfos véget ért a 2 hónapos kapcsolat, ő most össze van törve, én meg undorodom tőle. :/ Szóval nem javaslom.

2014. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem fog megtetszeni a kulseje...
2014. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálatból,meg azért,hogy legyen valakid,ne gyere vele össze!
2014. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!