Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket zavarna, ha a barátnőtök?

Titeket zavarna, ha a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök sokat foglalkozna a kozmetikumokkal, ezzel kapcsolatos blogokat olvasgatna, és havonta 3000Ft-t otthagyna a drogériában (samponra, tusfürdőre, hajápolókra).


Igen?/Nem? Miért?


2014. okt. 22. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

az ő pénzét drogériába vagy droglaborba költi el nekem ugyan mind1.


Én nem szponzor vagyok ez tudom :)

2014. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Bárcsak 3000 forintot hagyna csak ott ilyenekre! A menyasszonyom szent templomként tekint a DM-re és a Müllerre, ha bemegyünk, minimum 40 percet ott vagyunk...
2014. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Örülj, hogy nem a Dággleszbe jár, hanem csak a Déemmbe... *-*

2014. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#7


Dettóó XD Tesco-ban a kosár vételezés után már rutinból kétfelé indulunk el. Én átböngészem a műszaki osztályokat, autós/PC/table/játékok, ő a szépség részt, meg bedobálja ami neki kell :D Aztán valahol találkozunk. :DDD


Tudom ajánlani a módszert, nincsen veszekedés, meg "mennyünkmárvazze" tipródás :D

2014. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

3000? Ne viccelj már, 1500-2000 körül van egy tubus sampon, a balzsam ugyanennyi és mivel hosszú a hajam nem elég 1 hónapra 1 tubus -.-

Ez baromi kevés...

2014. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Háát, nekem 300=hároszáz Ft-os a hajbalzsamom.

Hagyományos szappant használok, ami egy hónapra elég.

Férfi borotvát, amihet 18db penge 2e Ft. És a párom tüsfürdőjével mosom a hajam.

A vitamin, amit a haj hullásra szedek az viszont 5e Ft.


Szóval a páros nem költ sokat. Sőt. szerintem csak tájékozódik, hogy ne is költsön sokat. Mert sokszor csak a márkát fizetjük meg.


Akkor esett le az állam, amikor megláttam, hogy a főnök asszonyom 2e Ft-os arclemosó tejet használ. Na, az sok.

2014. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!