Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jelent valamit, ha az ismeretl...

Jelent valamit, ha az ismeretlen lány a buszon birizgálja a haját?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál még honnan tudod ilyen jól ezeket a módszereket?
2014. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
húzd meg kicsit a hajad és megtudod milyen érzés...szerintem ez megoldás lehet rá...nem tudom a tetű mennyire viszket, de nekem is viszketett már a fejem életemben :D mondjuk nem így "vakartam meg"...de ez talán csak csillapít...erre az tudna választ mondani aki próbálta már...
2014. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Egy nő,ha piszkálja a haját az mindíg annak a jele,hogy tetszik neki a fickó.Ennèl egyèrtelmübb már csak az lenne,ha pl.egy tollal "játszana" az ajkainál
2014. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
régen én is sokat figyeltem az ilyen jelekre, főleg mikor sokat buszoztamnapi szinten sok szexi tini csajjal együtt! De rájöttem, hogy attól még, hogy adnak ilyen jeleket én még mindig csak egy csúnya, nyomi srác vagyok! Szóval ne hidd, hogy neked szól, nem tetszel nekik kivéve, ha helyes vagy, de szerintem aki ilyet kérdez az maga sem valami helyes gyerek. Ne vedd sértésnek, én is rengetegszer kérdeztem azt amit te míg végül beláttam csúnya vagyok. Esélytelen a lányoknál. Főleg azoknál, aki számomra is vonzó vékony. :/
2014. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!