Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek fél tőlem a srác...

Szerintetek fél tőlem a srác vagy mi baja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy évfolyamtársam, aki írt nekem chaten. Ő írt rám először, de csak a suliból ismerem semmi több. Egész jòl elbeszélgettünk néha, de csak chaten. Az a bajom, hogy élőben, mikor jön szembe a folyosón látja hogy jövök, a szemébe nézek még messziről de mikor odaérek direkt befordítja a fejét a fal felé vagy máshova hogy ne kelljen köszönnie... Bevallom nekem tetszik ez a fiú de nem nyomultam rá meg semmi ilyen. Fiùk ti miért csináltok ilyet?

2014. okt. 21. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

fél a lányoktól és csak chaten mer beszélni veled

bár nem értem élőben miért nem :D hisz ahhoz is kellett bizonyos bátorság hogy chaten hozzád szóljon :D


írd meg neki, hogy nyugodtan köszönhet a suliban is nem fogod megharapni :P csak ha szeretné :P :D

2014. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez többször is előfordult már?
2014. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy háromszor biztos előfordult. De van amikor meg köszön... Nem értem..
2014. okt. 21. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet vannak a közelben haverjai , és nem akarja, hogy cikizzék amiért " csajozik " :D vagy , te vagy, hogy " te vagy a csaja " és ilyenkor nem köszön :D


elég buta xD már ha ez van :D

2014. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!