Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a srác már az első találkoz...

Ha a srác már az első találkozón az ágyába invitált volna, akkor ne is számítsak rá, hogy bármi komolyabbat akar?

Figyelt kérdés
Nem volt erőszakos egyáltalán és azóta keresett is, annak ellenére, hogy visszautasítottam.
2014. okt. 19. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Ez még nem feltétlenül jelenti azt.


A legtöbben azért bepróbálkozunk, hátha sikerül elsőre :)

2014. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, pláne ha még utána is keresett.

Ha még egy darabig nem fekszel le vele, akkor lehet, hogy többet is akar majd tőled :-)

2014. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút ember és szimpátia függő.

Valakivel már az első randin is ágyba bújhatsz, akkor is évekig együtt leszel vele.

Valakivel meg várathatsz magadra hetekig is és akkor sem kellesz neki többre szexen kívül.

Én 2 hetes ismeretség után bújtam ágyba a jelenlegi párommal, ő a férjem és 9 éve vagyunk együtt, de akár szinte az első alkalomkor is ágyba bújhattunk volna, mert a kölcsönös vonzalom megvolt.

De mindketten bejöttünk a másikra mind külsőre, mind belsőre, megismertük egymást, így tartós lett a dolog.

2014. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# véletlen egybeesés. 10ből ti vagytok az a bizonyos 1 eset, a maradék 9 meg itt ócsárolja az egész férfi társadalmat, mert csak dugásra kellett.
2014. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"3# véletlen egybeesés"

Nem hiszek a véletlenekben, pláne nem 3 véletlenbe.:) Ugyanis a jelenlegi párom előtt volt még 2 kapcsolatom és ott se váratott sokáig magára az első szex. És érdekes módon mindkettőnek kellettem és nem csak szexre. És egyik sem pár hetes kapcsolat volt.

Teljes mértékben úgy gondolom, hogy ha két ember közt nemcsak kölcsönös testi vonzalom van, hanem emberileg is felkeltik egymás figyelmét, akkor szextől függetlenül lehet belőle komoly kapcsolat.

2014. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!